Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen gáz ha még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen gáz ha még nem volt pasim és ha még sosem csókolóztam?

Figyelt kérdés

már randiztam srácokkal,flörtöltem is csomószor de még nem jártam senkivel ...


szerintetek ez ciki? nektek hány évesen volt először barátotok/barátnőtök? (és itt nem az ovis homokozós kalandokra gndolok :))


köszi a válaszokat, a komolytalan megjegyzéseket lécci ne!


15/L


2011. aug. 3. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem sem volt még. 16L
2011. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés komolytalan. Már miért lenne ez ciki? Nem kell mindenkinek 14 évesen már túl lenni a huszadik pasin is. Amikor jön akkor jön, nem kell ilyeneken gondolkodni.
2011. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem gáz, én is érintetlen vagyok

63/N

2011. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
AZ a gáz, hogy te ezt annak tartod.
2011. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is 15 vagyok,nekem sem volt még pasim

és? :D

Megvagyok.nem haltam bele ;)

nem gáz

2011. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz 18/f
2011. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 AndiBandi93 ***** válasza:

Nem gáz, és ne akard elsietni, különben 20 éves korodra egy kiégett némber leszel. Az csúnyán tud kinézni...

Nekem egyébként 16 évesen volt először kapcsolatom, pedig nem vagyok egy bombázó. ;) Szóval nyugi.


17/L

2011. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan miért lenne gáz? Ha én saját magamról nem tartom gáznak , hogy sem barátnőm, de még csók sem volt, akkor ne tedd te sem.

21/f

2011. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gáz. Én lassan 17 leszek, de én nem randiztam és nem is flörtöltem, nemhogy csók... És k*rvagáznak érzem magam :( Amúgy már 15 évesen is gáznak éreztem magam.
2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

F17 vagyok, és semmi, az a baj nem vagyok partizós se, hanem animefan meg régen wowkocka voltam, de ma már nem játszok semmivel, félek bármibe is belekezdeni nehogy függő legyek xD

Én kb 20x voltam eddig szerelmes, és belém még senki, a fiúknak 1000x nehezebb a helyzetük szal nyugi!

2011. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!