Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy lánynál mire utalhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy lánynál mire utalhat?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy csajjal. A lányoknál mindig lecsekkolom, milyen volt az előző pasijuk, ergo mekkorák az elvárásaik.

Amióta regisztrált facebookra, nem volt kapcsolatban (azóta egyedülálló). Ez volt 2009-ben, most 16 éves, ergo 14 évesen nem hiszem, hogy volt már komoly kapcsolata.


Úgy láttam, próbálkoztak többen nála, de nem foglalkozott velük, vagy végül csak barátai lettek.

Nekem egészen egyértelmű jeleket ad, hogy szeretne többet, de így nem tudom, mit gondoljak. :s

Nekem is bejön, szép és aranyos lány. :)


Éretlenség lehet? Fél egy kapcsolattól? Vagy csak túl nagyok az elvárásai? Esetleg még nem találkozott azzal, aki megérdemelné?

Szerintetek mire utalhat?


17/F


2011. aug. 3. 15:12
 1/3 Dottorre ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, hogy ha engem az elmúlt 10évben valaki iwiwen lecsekkolt volna (tudom, hogy ott nem lehet, vagy régen nem lehetett), akkor is azt látta volna, hogy nem voltam kapcsolatban, pedig volt huszonegypár barátnőm, de addig, amíg nem élek együtt valakivel minek raknék ki magamról fals információkat? Szerintem ettől még lehetett kapcsolata, és ha egyértelmű jeleket mutat, akkor vesd be magad, aztán próbálkozz meg vele összejönni.

A kérdéseidre válaszolva: lehet, hogy nem akarta nagy dobra verni, vagy tanulós volt inkább pasizós helyett, vagy tényleg nem volt még tartós kapcsolata, de egyik sem kizáró ok ahhoz, hogy te összegyere vele.

2011. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg utalhat arra, hogy nem facebookon éli a magánéletét??

És jelentheti azt, hogy még sokat kell tanulnod a nőkről?

Válasz: IGEN.

2011. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem facebookon éli a magánéletét, de állandóan fent van, minden mozzanatot megoszt, szóval kétlem, hogy a kapcsolatváltozását ne írta volna ki. Amúgy sem hiszem, hogy kapcsolatban egyedülállót rakna ki.


És 17 évesen nem tudhatok mindent a nőkről, sőt, amilyen kiismerhetetlenek...


Köszi a válaszokat, várom a továbbiakat! :)

2011. aug. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!