Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiú akinek fegyvere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú akinek fegyvere van. Kizáró ok lehet ez egy komoly lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tudom hogy a kérdés eléggé hülyén hangzik de ez a helyzet. Hamarosan kérvényezni fogom hogy fegyvert vásárolhassak. A fegyver kizárólag önvédelmi célokból szükséges mivel hamarosan cégtulaj is leszek és a környéken elterjedhet hogy komolyabb összegeket kezelek (500,000-1,000,000ft kevesebb mint egy éven belül) ezért potenciális célpont lehetek.


Szóval, csak a komoly lányokra hajtok de nem szeretnék magyarázkodni hogy miért van fegyverem. Kizárásos ok lenne ez egy nem zürős lánynál? (a diszkóp**k egy része biztos bukik erre de a Fennvaló mentsen meg hogy egy ilyen kezébe kerüljek) Úgy értem nem vagyok zúrös, tiszta pénz. Igazán érdekelne hogy mit gondolnak a 16-22 év közötti lányok akiket a komoly srácok érdekelnek. (komoly de törődik a barátnőjével és ezenkivül meg tud nevettetni)


Csak őszinte és komoly válaszokat szeretnék, és főleg nőktől. (-lányoktól)


2011. szept. 27. 22:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Apropó, az ilyen "gyerek kezébe ne adj fegyvert" és "te nem vagy normális" beszólásokat kérlek hanyagoljátok. Aki nem ismer ne itélje meg a személyiségem. Köszi.
2011. szept. 27. 22:23
 2/14 A kérdező kommentje:
Upsz, elfeledtem. 500,000 havonta, nem évente. Igy ez errefele nem olyan kis összeg és nem lakok egy túl nyugodt környéken.
2011. szept. 27. 22:24
 3/14 anonim ***** válasza:
mit dolgozol?
2011. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem.

és mi van azzal a lánnyal, aki kendózik? :) annak is van fegyvere.

na, szóval nálam ezért nem kizáró ok.

2011. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok ugyan lány, de biztos, hogy nem bíznék olyanban, aki fegyvert hord. Tanulhatsz küzdősportot, telepíthetsz riasztót, kamerát, ezer már megoldás van. A te dolgod persze, de biztos, hogy senki nem fogja pluszpontnak tekinteni.
2011. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

@1: Sokminden, nem olyan munka akivel bárkit is magamra haragithatok. Informatikusként több mint 250 weboldalról felelek, ezenkivül több céggel is aktiv kapcsolatot tartok fent. (kórházak, üzletek, ügyvédi irodák, stb.) Ezen kivül befektetéssel is foglalkozom.


@3: Sajna ettől féltem én is. Nem tehetem meg hogy a véletlenre bizzam a dolgot mert egy 18 éves fiú édeskevés ha többen megtámadják. Az ügyvédem szerint biztonságosabb ez a megoldás. Azonkivül igyekszem majd úgy öltözni hogy ne szúrja ki senki (különben akkor meglepetés érhet). Nem szeretném minden lánynak elmagyarázni mi a helyzet mert akkor fenálna az esélye hogy a pénzre hajt, viszont azt sem szeretném ha egy komoly lány ezért fekete listára tenne.


Nem a pénz féltem és magam miatt nem lőnék, a barátnőm miatt viszont igen. Több csőd kapcsolatom volt és ha találok egy olyat aki tényleg komoly hát akkor biztos ügyelni fogok hogy ne menjen tönkre a dolog.

2011. szept. 27. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Az ügyvéded ajánlotta, hogy tarts otthon fegyvert? :O Amikor büntetnek azért, ha bántod a betörőt? :P :O Nem egy ügy volt már ebből... (Más kérdés, hogy én egyet értek -e ezzel).


Másrészt én 22 vagyok, komoly és felelősségteljes nőnek gondlom magam, főleg, hogy 5 éve van komoly kapcsolatom. A ma világban nálam valószínűleg kizáró ok lenne a fegyvertartás. Nehezen bíznék meg Benned és hogy tényleg csak ezért tartod.


Mivel pécsi vagyok és még egyetemista, kicsit bennem van még a lövöldözés árnyéka is, úgyhogy nem szeretnék ilyen férfival együtt lenni.


De biztos van olyan nő/lány, akit ez nem fog zavarni és Magadhoz illőnek fogod találni, csak talán kisebb eséllyel találsz majd ilyet.

2011. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem, az ügyvédem szerint jobb mintha figyeltetném a házat vagy "bunkerré" alakitanám. Nem rettegek vagy valami.


Tudom, a bizalom az problematikus lenne, de ha elég időt kapok hogy meggyőzödjek hogy nem a pénzemre hajt akkor elmondanám hogy miből is áll ez az önvédelem.


Amúgy errefele sok a roma, ezzel nincs is semmi probléma csak legrosszabb esetben elviszik őket kirándulni a rendőrségre és hazajönnek, aztán meg újra - ha egyáltalán keresik és megtalálják őket.


Plusz, önvédelmi fegyverrel nehéz ember ölni, főleg ha lábon lövöd az ilettőt, rosszabb esetben hason. A biróságon elmondanák hogy látogatóba jöttek a házadba vagy az utcán ismerkedni akartak?

2011. szept. 27. 22:53
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen cégtulaj leszel..jó karrier


ugyanakkor a fegyvertartás szabályai piszkosul szigorúak.nem úgy van az hogy mint a weszternfilmekben konfliktus közben csakúgy előkapod.nem flangálhatsz utcán csakúgy stukkerrel.Akkor lehet kéznél amikor tényleg indokolt(ugye az engedély megadása ettől az indoktól függ nagyrészt).teszem azt ha szabadságon vagy nem viheted el egy grillpartira mutogatni. komoly egyéb megkötés is van:külön zárható szekrény a töltényeknek és külön egy a pisztolynak stb

2011. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem, ha nem kizáró ok, hogy nekrofil és piromániás vagyok 20L amúgy tényleg nem az, komolyan
2011. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!