Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év körüli pasik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli pasik nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnál bővebbet...
2011. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég összetett kérdés :) Ránézzek és tudom, hogy tetszik vagy nem :) külön paraméter nincs :) ne legyen anorexia de elhízott sem, mell terén is én pl a túl nagyot se szeretem... :) szerintem ez így leírva nem nagyon szorítható paraméterek közé. Gondolom külső érdekel legfőképp. Ha magad miatt kérdezel jobb ha raksz fel egy képet és megmondjuk a frankót :)


21/F

2011. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem egy 16-18-20évsnek is logikus a szmáráa szép nő jön be kedves aranyos nem hátrány ha egyedül is megtud állni a lábán de emberfüggőc és átlagot én se tudok nagyon azért remélem valamennyit segitettem
2011. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
vörösek nagy piscával
2011. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

A vörös a legjobb :)

Legyen aranyos pofija és ne legyen se zsírdisznó se anorexiás. Kicsi poci nem gond néha még előny is, de ne feszítővassal kelljen a puncit megtalálni.

2011. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jó segg, jó mell, szép arc.


21F

2011. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csendes, kedves, törődő, visszafogott. Ez a legfontosabb, nem külsőre szoktam ítélni. Ha ezek megvannak, és közös az érdeklődési körünk is (legalább annyira, hogy tudjunk programokat szervezni) akkor a kinézet másodlagos.

Ha abban is válogatnom kéne, akkor azt mondanám, hogy 165-175 centi magas, hosszú hajú (a hajszín mind1), és ehhez valahol 60 kiló körül lenne számomra az ideális. Itt a legfontosabb a szeme csillogása és a mosolya, de azt meg nem tudom leírni.: )

20/f

2011. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ahogy az előző leírta sztem egy olyan csaj nagyon jó lenne :)

20/F

2011. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, de nem jönnek be a lányok. Muhaha

20/F

2011. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy csajnak az arcát és a kisugárzását nem lehet szavakba önteni, mert írhatnék akármilyen jellemzőket, sok nőre igaz lenne, tehát nem sok értelmét látom.


21/f

2011. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!