Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntenétek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntenétek a volt barátotokat a születésnapján?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt lesz a volt barátom születésnapja, pár hónapja szakítottunk. Igazság szerint nem tudom, hogy felköszöntsem- e. A névnapján küldtem neki egy sms- t, de nem reagált rá semmit, meg a szakításunk óta eléggé elhidegültünk egymástól, nem köszön nekem, pedig nem haragban váltunk el. Csak aztán lett egy új barátnője, pedig úgy volt, hogy még átgondolja, mi legyen velünk... Egyébként az én születésnapomkor (tavaly) pont "szüneteltünk", és nem írt nekem, pedig én felköszöntöttem őt akkor, sőt még ajándékot is vittem neki, és akkor sem voltunk együtt, mert nem tudtok, hogy mi legyen velünk...
2011. aug. 3. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



ezt én raktam ki tegnap :)


arra jutottam, hogy fel fogom köszönteni, mert nekem nagyon fontos ember volt az életemben

sőt, ki tudja mit hoz a jövő

nem akarom hogy azt higgye el felejtettem teljesen

2011. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
sms, vagy közösségi oldalas üzivel igen. személyesen már nem.
2011. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát én nem köszönteném fel, ő sem köszöntött fel téged és még a névnapi üdvözletedre sem reagált. A válaszom nem.
2011. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hasonló cipőben járok én is, mi sem beszéltünk azóta. Illetve ha találkoztunk, én köszöntem neki, ha egyedül voltam, vissza is köszönt, de ha többen voltunk, akkor csak az ismerőseimnek köszönt, nekem soha. Ha meg ott volt mellette az új barátnője, akkor meg végképp nem...
2011. aug. 3. 19:58
 5/20 anonim ***** válasza:
Én az exemnek küldök egy rövid sms-t (13 évig voltunk együtt).
2011. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi csak másfél évig jártunk, de én nagyon szerettem, meg ő is engem... Viszont hogy nem köszön, meg levegőnek néz, hát nem tudom, jó nagy dilemmát okoz ez az egész.
2011. aug. 3. 19:59
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne dillemmáz. ha igy akarja, legyen. tojd le te is!
2011. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Levegőnek néz ha fáj ha nem. Egy bunkóó. Próbálj vele ne törődni és ne alázkodj meg.
2011. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha nem barátokként váltatok el, és nem tartok fenn jó baráti vagy csak baráti, haveri kapcsolatot, akkor nem. Semmiképpen sem. Pláne, ha téged rendre levegőnek néz!


Szerintem egyszerűen zárd le végre végleg magadban az egészet. Ami volt, jó volt, ami volt, elmúlt - de ma már más van. Gyászold meg a kapcsolatot, hogy újat tudj kezdeni és ne a régin rágódj!

2011. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is elég bunkóság, hogy nem írt vissza. Ezek után én már nem írnék neki többet, sem sms-t sem máshol.
2011. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!