Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnöm, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnöm, pedig nagyon szeretem. Hogy tudnám jóvá tenni? Ráadásul a születésnapján léptem félre.

Figyelt kérdés
3 hete jöttünk össze,nagyon nagyon belezugtam.Ha kell ölén érte,nagyon szeretem.féltékeny tipus vagyok,és minden nap azon gondolkodok mivan ha megcsal??De tudom,hogy nem teszi.Na szóval elment tölem 200km re mert ott kapott melot.elörelathatoan 1 honap mulva jön haza.tartsuk a akpcsolatot,de a mai napon megcsaltam.Ami a legrosszabb,hogy ma van a születésnapja.Nagyon nagyon megbántam,ha lehetne visszaforditanam.ha elmondom tuti vége,én vagyok a féltékeny és én csaltam meg.Szép dolog mondhatom,tudom,hogy egy sz.r ember vagyok de mindenki hibazik 1szer.irjatok nemet,és életkort.köszönöm
2011. júl. 8. 00:09
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
17%
egyszerűen ne mondd el neki és akkor nem kell jóvátenned semmit. ha nem tudja nincs mit jóvá tenned.
2011. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Ásd el magad,de jó mélyre...

Ha már voltál olyan tökös,hogy félreb*sztál,akkor legyél annyira tökös,hogy elmondd neki...és vállald a következményeit.Ha van esze a barátnődnek kiteszi a szűrödet.

23/L

2011. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%
Azért csak nem a születésnapján kéne elmondania, bár remélem majd nektek is ezt ajánlják a barátnőitek netán így esne egybe.
2011. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

én megcsalnám még tuti néhányszor, mert akkor már ha bevallom, akkor jobb átesni ha többet kell letudni egyszerre


43 f (bi)

2011. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

ha nem mondod el számolj azzal hogy hazugságba fogtok éni.. ez se jobb.

amúgy meg ha valaki szeret valakit nem csalja meg. ez biztos. úgyhogy te drága, nem vagy szerelmes abba a lányba csak félreinformált különben nem lettél volna képes még ránézni se másik lányra.

2011. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nem szereted=megcsaltad.
2011. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
pfff. Ha megcsaltad akkor nem is szereted anyira mint ahogy állitod.
2011. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Na de lányok, biztos, hogy már kielégítette vágyait, egyből magához tért.
2011. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

ezio_auditore


Írtam én olyat,hogy a születésnapján vallja be?

De az ilyen pasiknak azonnali impotencia lenne a jogos jutalom...

2011. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Fú mi aztán nagyon egyszerre nyomtuk :)
2011. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!