Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor jöttetek rá h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor jöttetek rá h biszexek/leszbik vagytok?

Figyelt kérdés
nemet és kort is írjatok előre is köszi !
2011. aug. 3. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig tudtam, h bi vagyok, eleve így alakult ki.

20/N

2011. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Amikor egy csészalj leszáltt mellettem és egy kis zöld emberke megérintett:O:O
2011. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

egyik barátnőm leszbi,és ő azt mondta akkor tudta amikor már a sokadik sráccal se működött, mert nem vonzódott hozzájuk igazán,úgy,mint egy lányhoz.

másik barátnőm bi, ő meg akkor amikor beleszeretett egy csajba

2011. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. aug. 3. 23:49
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
23:13 szép kis barátnőid vannak :D
2011. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

kb. 14 éves voltam, amikor beleszerettem az egyik osztálytársamba, legjobb barátnőmbe. az szinte egyáltalán nem fordult meg a fejemben, hogy leszbikus/homoszexuális/mittoménmicsoda vagyok, csak az érdekelt, hogy mi a különbség barátság és szerelem között: barátság-e, ha fognám a kezét, megcsókolnám, és amikor meglátom, megvannak a "tünetek": forróság, nedvesedés, bla-bla. és amikor megölel, baráti-e a további vágyam.. hááát nem úgy tűnt. ez volt a "de többet érzek" gondolat.

kicsit vicces, de akkor értettem meg, mi a helyzet, amikor az osztályfőnökünk az ókori görögöknél felolvasott két szapphó-verset. "boldog legény, istenek párja, / szemben ki ülhet szép szemeddel"... na nekem bevillant, hogy ugyanígy érzek, amikor látom. és szapphó is nőnemű, és gyanús, hogy nőnemű felé írta a verset. (ráadásul én is próbálkoztam ilyesmi verseket írni a kiszemeltnek.)

nesze. a szünetben eldadogtam az osztályfőnökömnek, hogy köszönöm a verset és miért. meglepődött, de jófej volt. hazamentem, elővettem egy 70-es évekbeli orvosi abc-t, de abban meg olyan sületlenségeket láttam (fiatal fiúcskát taperoló gonosz tekintetű bácsi), amiket nem tudtam magamra vonatkoztatni. szóval olvasgattam tovább. de nem voltam meglepett, olyan természetesen jött, hogy lányba szerettem bele, meg hát később is így alakult, most is.

egyébként happy end, hogy előbújtam a lánynak, őszintén elmondtam, mi a helyzet. volt egy kis törésünk, nem tudott mit kezdeni velem (elég kitartó, makacsul hűséges vagyok még valaki gondolatához is), de aztán azóta is jóban vagyunk, nem tűnt el a barátság. :)

2011. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig sejtettem (oké, olyan 9 éves koromtól kezdődően emlékszem "bizonyítékokra"), de úgy igazán talán 1 éve vagyok biztos benne. 18/L
2011. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok benne teljesen biztos, de lehet hogy biszex vagyok. Egyik lány osztálytársamról rengeteget fantáziálok, sokszor meg is csókolnám, de viszont van barátom akit nagyon szeretek, azért jobban mint a csajokat, nem tudom, lehet biszex vagyok. De amúgy csajjal sosem szexelnék.
2011. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemet minek írjunk? Egy fiú is lehet leszbi?
2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
a fiúkra azt mondják hogy b.zi, nem lesz.bi
2011. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!