Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik az az anál póz, amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az az anál póz, amelyiknél a legkevésbé fáj a lánynak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
sikositoval és kutya sztem.ugy a popo meggátolja h teljesen bevágd
2011. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem lovaglóban a legjobb,kutyában jobban fáj.
2011. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :P
2011. aug. 3. 22:45
 4/8 anonim válasza:

köszi tényleg, kérdező:

jól fogjuk nyomni! :D

2011. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik pozícióban sem fáj, hogyha már kitágultam. Lehet ez adottság.

20/L

2011. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes többet is megpróbálni. A lovaglóban az a jó, hogy a lány irányítja a ritmust és a behatolás mélységét. A kutya meg a legkényelmesebb, mintha csak ehhez találták volna ki. :)
2011. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

fontos hogy elötte nagyon alaposan mossd meg a célponot!!

akkor mehet óvszer nélkül is nyugottan. de téll mosdd ki rendesen ;))

2011. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kutyában és lovaglóban is jó, de úgy is lehet hogy a csaj a hátán fekszik, te előtte térdelsz, a csaj fölrakja a két lábát a válladra és úgy elég könnyedén becsusszan...


De ami a legfontosabb SOHA ne óvszer és sikosító nélkül!! Lehet, hogy egyikőtök nem is tud róla hogy esetleg pozitív, és anális közösülés közben, főleg ha először csináljátok, nagy az esélye, hogy észre sem veszitek de megsérül a bőr a végbélben... és mivel nincs ami felfogná a kis fickókat, ezért ők egyenesen a sebbe, majd a vírus a véráramba kerül, és már kész is a fertőzés!

2011. aug. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!