Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs barátnőd, érdemesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs barátnőd, érdemesebb inkább próbálkozni, vagy hagyni, hogy akkor jöjjön, mikor a legkevésbé számítasz rá?

Figyelt kérdés

Ezt a 2 megközelítési módot hangoztatják mindenhol. Én egyelőre a másodikot preferáltam, olyan sikeresen, hogy 20 éves koromra semmit sem tudok felmutatni. A legnagyobb probléma az, hogy egyedül ezt a csajozós területet leszámítva talpraesett és határozott vagyok, viszont ezen a téren nincs önbizalmam, amit természetesen csak egy barátnővel lehetne orvosolni, így ez egy végtelen körforgás, amiből sajnos még mindig nem látok kiutat.


A probléma, hogy volt egy időszak, kb. 16-18 éves korom között, amikor nem volt semmi önbizalmam, semmilyen téren. Azóta sokat változtam, viszont félek, ha kapok egy erősebb visszautasítást, akkor újból visszaesek arra a szintre, és azt nagyon-nagyon nem szeretném.


2011. ápr. 3. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

"olyan sikeresen, hogy 20 éves koromra semmit sem tudok felmutatni" - hát ez tetszik :) Jó humorod lehet.

Egyébként pedig arany középút :) Nem görcsösen keresni, de nyitottnak lenni. Ez a megoldás :)

2011. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Elmesélem az én történetemet. Úgysem fogod elhinni.

Február 20.-án beregisztráltam egy társkeresőre, és 1 hónapig voltam fent. Két lányt vettem fel, ismerkedtem velük, az egyik konkrétan megmondta hogy mégsem akar velem randizni. Meggondolta magát, ennyi. A másik lány 1 héten át hazudta hogy belém szeretett, majd randi előtt 1 nappal közölte közömbösen, hogy másvalaki tetszik neki.

Ezután átmentem a párom.hu oldalra, ahol egyetlen egy lányt vettem fel msnre. Azt mondta, hogy szívesen megismerne. Két hétig ismerkedtünk, majd gyanús lett, hogy hétfő-kedd-szerda fel se lépett, se semmi. Facebookon vettem észre, hogy letiltott szó nélkül. Nem is adtam rá okot, végig kedvesen álltam hozzá. Már ott gyanút kellett volna fognom, hogy nem nagyon írt rám. Hülye k*rva. Ezután feladtam. Megmondtam egy ismerősömnek, hogy mi a pálya, azt mondta, ha 1 hónapig se változik a helyzet, akkor nagyon szívesen beavat egy-két pózba, mivel neki sincs fiúja, és ismer engem 3 éve, ezért eljátszott a gondolattal, hogy összejárna velem szexelni. Úgy voltam vele, hogy legyen. Ha semmibe se vesznek a nők, akkor tiszta lelkiismerettel fogok mással lefeküdni, hiszen úgysem vár senki.

Ennek tudatában töröltem magam minden társkeresőről és felmentem egyik este chat.hu-ra. Igen, ki gondolta volna. Megismerkedtem egy megtört, csalódott, átvert lánnyal, és msnen folytattuk a beszélgetést. Ez egy szombati napon történt. Úgy voltam vele, hogy nincs mit vesztenem, energiám se maradt hetekig hülyiteni, így megkérdeztem, hogy van e kedve találkozni személyesen, így nem ér minket nagy csalódás, ha nem jövünk be egymásnak. Szerdára terveztük, de kedden egy kisebb asztmás befulladása volt, és elmondta, hogy most biztos azt hiszem, hogy ez kamu, meg nem jövök be neki, nem akar tőlem semmit, pedig igenis összeakar jönni velem. Mondtam hogy nem gondoltam semmit, legyen csütörtök. Azt mondta, hogy anyukájával mennek Debrecenbe mert fáj a térde, és felvan mentve tesiből. Ok. Akkor péntek. Pénteken hamarabb hazament, mert hazaengedték őket a suliból, de nem hibáztathatom, mert aznap egy tömbösitett óránk volt 17 óráig, és 15-kor hazaengedett minket a tanár. Én nem tudhattam, hogy hamarabb szabadulok, ő meg azt nem, hogy hamarabb hazamehet, se azt, hogy én is 2 órával hamarabb végzek. Ekkor már őt is idegesítette, hogy bénázik, ezért hétfőben egyeztünk meg. Egy órával a randink előtt lemondta sms-ben, mert Budapestre kellett menniük, az apukája rosszul lett. Tudtam, hogy ilyennel nem viccelne senki se, de ha mégis, akkor kösz, de nem akarom tudni ki a csaj. Egész héten odavoltak a családjával vasárnapig. Egyszer sírva felhívott, hogy nem lehet ennyire szerencsétlen, hogy már negyedszer mondja le. Aztán rá 1 nappal, szombaton találkoztunk. 2 hét után.

Azonnal megcsókoltuk egymást, megfogtam a kezét, és a park felé mentünk. Már majdnem feladtam. Most 1 hete a barátnőm, és nincs nála édesebb lány!


Gondolkozz el ezen barátom.

21/F.:)

2011. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is találd meg az arany középutat! Ne keresd görcsösen, de nem baj ha nyitott vagy, sőt... legyél is az, nyiss, kezdeményezz. Egy elutasítást nem kell felvenni, nem kell kiakadni tőle, az élet megy tovább. Én lányként is kaptam már jópár visszautasítást, még is élek még, jelenleg nincs senkim, de nem is mondom azt, hogy soha nem akarok senkit azért, mert félek a csalódástól! Kockázat nélkül nincs siker! :) 20/L
2011. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:47


Mily tanulságos, ha ez igaz.


Egyébként a kérdést én is feltehettem volna. Ugyanebben a helyzetben vagyok, 22 éves ffi vagyok. Valahogy úgy érzem kezdek kifutni az időből, úgy érzem eménytelen a dolog...


De bizakodom, hogy lesz valakim, de mégis meddig kell várnom ? :(

2011. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem próbálkozz! Az hülyeség, amit mondani szoktak, h megérzik a csajok. Még ha meg is érzik, akkor se ez számít, hanem a külső.
2011. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jajj hagyjatok már ezzel a külső dologgal, komolyan mondom az agyamra megy! Igen, valamilyen szinten biztosan számít a külső, de ha valaki ápolt, nem bűzlik, nem szakadt ruhákban jár az nem reménytelen eset, maximum még nem jött el az ő ideje! 13.57 voltam...
2011. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

második válaszoló..érdekes a történeted:D nem gondoltam volna h ez lesz a vége:D

gratulálok hozzá:D

2011. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, beszélgess velük (buszon, utcán, bárhol), és ha jófejnek tartod, akkor elkéred msn címét/mobil számát, stb. ha nem, akkor akkor sincs semmi. Aztán ha később is bejön, és taliztatok párszor, megismerted műár úgyis tudni fogod.. :)
2011. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13:47-es!


Olvastam az ezzel kapcsolatos kérdésed is még nemrég. Drukkoltam, hogy összejöjjön! Gratulálok hozzá! Nagyot mosolyogtam, mikor irtad, hogy egyből meg is csókoltátok egymást. Szép. Azt hiszem ritka az ilyen. Remélem sokáig fog tartani!


Próbálkozni kell. Max nem jön össze. Ha 100ból egy igent mond már megérte 99szer pofára esni. Csak ezt a pofáraeséseket is meg kell tanulni elviselni. Magamból kiindulva, de 13:47-es példája is szerintem jól mutatja, a legnagyobb szerelmek akkor jöttek mikor nem vártam és nem kerestem.

2011. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!