Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy megakarsz felelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy megakarsz felelni másoknak érzést hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

nézegettem a kérdéseket,volt egy ilyen: Tini lányok körében mi a pasiideál? 1. válaszoló : 27-30 év, minimum 200k fizetés, jó test, bmw, 20 centi farokméret.


Kb ez az ideál. Persze nem mindenkinél. De mindjárt kiderül, hogy kinél mert azok mindjárt beszólnak, hogy "nemiiis":D



nos ilyenkor úgy elgondolkodom. én még csak 17 éves vagyok. 17cm a farkam nem 20. nincs túl sok önbizalmam ,már egyre növekszik de még mindig nem elég.


na szval az a kérdésem hogy mégis ti hogy öltétek ki magatokból ezt a másoknak megakarok felelni hülyeséget?

17f


2011. aug. 4. 00:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, elkezdtem nézni ezt a titok című filmet. 4 éve foglalkozom mágiábal és pontosan tudom hogy zajlanak ezek a dolgok és ez a film egy idióta baromság....
2011. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!