Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódíthatnám vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza a volt barátomat?

Figyelt kérdés
Hogyan hódítsam vissza a volt barátomat?nem tudom el felejteni,bár rövid ideig tartott,és hónapok óta vége már..hogy kelthetném fel újra az érdeklődését?
2009. ápr. 9. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezgesd, hogy van mostanság barátnőd? Meg én a helyedben írnék neki egy sms-t, hogy: Ráébredtem, hogy nagyon hiányzol! Vagy: Eszembe jutottál!

Utánna csak reagálna vmit! :/

2009. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Áááá! Figyelj! Kezdetleg írj Neki egy sms-t, hogy " Szia! Mi újság Veled mostanában? Elég régen beszéltünk... pusszi! "

Ez olyan semlegesnek tűnik, de legalább meglátod, hogy egyáltalán akar-e veled beszélni vagy akar-e veled beszélőviszonyba lenni. Eleinte lehettek így " barátok " pár napig vagy 1-2 hétig, ezidő alatt találkozhattok " randizgathattok ", mint régen, beszélnétek a régi időkről, miért szakítottatok, lehetne-e rajta változtatni, stb... Aztán majd ezidő után, megmondod neki, hogy sokat gondolkoztál azon, hogy újrakezdhetnétek, mit szól ő ehhez?


Szerintem így fokozatosan jobb lenne, főleg, h nem is találkoztatok x ideje, nem kellene egyből azzal kezdeni, hogy hey, járjunk megint... furcsa lenne Neki, derült égből villámcsapás:D Bár nem tudom... Én ezt tenném/tettem csak hosszabb idő volt a barátság!..


Nani

2009. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért tennéd? Rengeteg faszi van még a környékeden. Próbálkozz azokkal
2009. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én külső.."csábítási"ill. figyelemfelkeltési trükkre gondoltam..amitől aztán magától jön vissza..
2009. ápr. 9. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!