Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok! Miért gondolja közületek a többség, hogy csak egy idősebb sráccal jön össze, mert ő érettebb, ami átlagban lehetséges, de kéne adni esélyt az egyidős srácoknak is, hogy bizonyítsanak, és nem előítéleteskedni, nem?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy " egy velem egyidős nem tudja megadni azt, amire szükségem van", meg hogy " sose járnék velem egyidőssel".
2011. aug. 4. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2011. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert lehet a velük egyidősek gyakorin sírnak? *-*
2011. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Csak a beképzelt kú.rvák gondolják azt, hogy ők érettebbek közbe csak kis hülye pi.csák. A rendes lányok szóba állnak a vele egy idős sőt néha még fiatalabb fiúkkal is.
2011. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
A 14-17 éves fiúk kis pisisek, vihognak mint a lányok, finganak, mintha az oylan vicces lenne. Mikor ennyi idős voltam, inkább kerestem az idősebb fiúk társaságát és inkább nem kezdtem viszonyt fiúkkal, de nekem iylen kis pisis nem kell. Mellesleg vérciki, ha egy lány fiatalabb fiúval jár, várható, h az összes éány ismerősöd kiröhög, én is kiröhögöm az olyat.
2011. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

17:13, miért kell általánosítani?


Én 15 éves vagyok, nem érdekel hogy mennyire vagyok érett vagy hogy mennyi idős egy fiú, csak érezzem jól magam vele. Láttam már érett gondolkodású 13 évest és éretlen 30 évest is, innentől szerintem le lehet szarni.

Aki nem ad esélyt egy vele egyidős srácnak csak azért, mert vele egyidős, azzal meg mi értelme foglalkozni? Szimplán hülye.

2011. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

17:13:

Nem mind1ik olyan, nem kellene általánosítani! Én 17 éves srác vagyok és rohadtul nem fingadozok össze-vissza meg ilyen hülyeségek. Igen vannak olyanok, de nem mindenki! Én komolyan veszek mindent ellehet velem beszélgetni érzelmekről, világ dolgairól és érzelmileg se vagyok gyerek, stb. Sztem ink. az ilyenkorú lányok nem elég érettek hozzám. pfff.

2011. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjatok már ezzel az általánosítás dumával. Igen is a többség ilyen, a kivételek pedig erősítik a szabályt. Én akkor sem járok fiatalabbal, de van aki igen, úgyhogy náluk kopogtassatok.
2011. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem nap zavar, ha velem egyidős a srác. Sőt! Ha már megtetszik nem a korát nézem, mert nyilván nem egy éretlen kelti fel a figyelmem...

17/L

2011. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Eddig talán egy pasim volt aki idősebb volt nálam 1 évvel, de többségben egykorúakkal jártam:)

De mostanában inkább érdekelnek az idősebbek, mert valahogy úgy érzem,hogy a velem egykorúak nem tudják azt nyújtani amit én szeretnék. Nem megd*gni.

Hanem nekik még a haverok is nagyon fontosak, és nem tudnak dönteni,hogy barátnő vagy haverok.

De sok huszonéves is ilyen.

Meg éretlenebbek, mert nem volt túl sok barátnőjük és az adott helyzetben nem tudnak mit kezdeni.

Egyébként szerintem is gáz, ha egy fiatalabbal kezd egy lány, mert azért látszik,hogy fiatalabb akármilyen "érett" is.

Én 16 éves vagyok de nem jönnék össze se egy 13 évessel se egy 14 évessel, a 15 is az már nagyon a max.

2011. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Utolsó:

De ha az összes lány csak idősebbel jönne össze, akkor azok az idősebbek hogyan tudnának megtanulni érteni a nők nyelvén? Gondolj már bele. Jó, nyílván egy idióta 14 évessel nem jöttök össze, de 1 16-17 éves azért már tud komoly lenni. Am. az alap, hogy a haverok fontosabbak. Sztem egy barát sokkal többet ér, mint bármelyik nő, már boccs!

2011. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!