Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok! Miért gondolja közületek a többség, hogy csak egy idősebb sráccal jön össze, mert ő érettebb, ami átlagban lehetséges, de kéne adni esélyt az egyidős srácoknak is, hogy bizonyítsanak, és nem előítéleteskedni, nem?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy " egy velem egyidős nem tudja megadni azt, amire szükségem van", meg hogy " sose járnék velem egyidőssel".
2011. aug. 4. 17:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Jah és én is így vtam a volt bnőmmel. 14 éves volt és elég sokat lógott a barátaival, kevesebbet törődött velem, mint a barátaival. Szóval ez nem csak a fiúkra jellemző 17/F :(
2011. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha meg van a kölcsönös szimpátia, van közös téma, jól érezzük magunkat egymással és minden stimmel kettőnk között, huszandrangú kérdés lesz az, hogy velem egy idős vagy idősebb a srác.

Azt meg senki ne mondja, hogy a tini lányok érettek vagy éretlenek és a fiúkról se mondjatok ilyeneket. Van aki normálisabb, az érzelmek is foglalkoztatják, míg másokat még a haverok és a szórakozás köt le. De ettől egyik sem lesz érettebb vagy érettlenebb a másiknál.

16/L

2011. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

aki írta h utolsónak. na az vagyok én mármint az "utolsó" :D

Nem úgy értettem,hogy egy barát többet ér, hisz ezt én is így gondolom,hanem az,hogy elhanyagol tehát 1 héten a 7 napból 7-et velük van.:)

2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Lia99 ***** válasza:

én 1 két évvel idősebb srácal már összeköltöztem, de nagyon jol megvagyunk.


19/L

2011. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva, valóban én is olyan barátot szeretnék,aki pár évvel idősebb ( max 4-5)

azért is érzem így, mert látva az osztálytársaim, elkeserítő a helyzet :)) persze,lehet,hogy nem minden 17-18 éves ilyen..és ahogy mondták, valaki lehet éretlen huszonévesen is..

nem volt még barátom amúgy, mert nem találtam megfelelő személyt és nem érzem gáznak

nem nagyok az elvárásaim: beszéljen rendesen ( deviszont, ezmiatt mellőzése, ne szolizzon, ne legyen fülbevalója, ne legyen nagyképű)..hát tömören ennyi

18/L

2011. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Darkavid ***** válasza:

17:13!Illik rád az előtted lévő komment!

Lehet látni hogy mennyire igaza van az előtted szólónak!

2011. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
SZerintem azért mondjuk ezt (vagyis én így gondolom) mert egy idősebb srácnak valószínűleg van tapasztalata és több barátnője volt már és így nekünk élvezhetőbb a helyzet hiszen úgymond semmit nem kell csinálnunk.:D 14/L
2011. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
19:07,sajnálom én meg inkább azért jovok ossze idosebb pasival mint én mert tobbet tudok vele lenni mint pl velem egykoruval. én ezmiatt idosebb pasival+valahogy ugy jobb.a velem egykoruakat nemtudom,valahogy olyan szegyelosek.:)L/14
2011. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 RobiBadzso ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéni probléma mindenkinek. Nem a kór számít egy kapcsolat kialakításában, hanem az hogy szeressétek egymást és ki álljatok egymás mellet jóban rosszban. Aki nem fogja ezt fel, az szerintem ne is kezdjen bele egy komolyabb kapcsolatba.
2011. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nos én is 15 éves vagyok, és a barátom meg 18. ő sem túl érett... úgy értem, hogy NÉHA tiszta gyerekes gondolkodású, meg viselkedésű de én így szeretem.

de ha abból indulok ki, hogy a velem egy idős srácok , akiket még ráadásul ismerek is, és bejövök nekik nem bírnak leszólítnai úgy, hogy egy helyen vagyunk, és senki sem lebzsel körülöttem, és ő meg 3 méterre áll tőlem, és látja ezt. na igen....

tény, hogy ott vannak a kivételek, de azok a kivételek akiket ismerek.... csak barátok. és nálam barátságból már nem lesz szerelem.

azt a kevés érettebb gondolkodású velem egyidős srácot inkább megtartom barátnak, hogy legyen kivel normálisan beszélgetni.


de tény, hogyha lenne egy velem egyidős fiú, aki el bírna hívni randizni (persze ha már nem lenen barátom), és nem msnen kérdezgetné, hogy jaj járunk? és persze meg lenne a kellő vonzalom, akkor összejönnék vele. de kevés ilyen velem egyidős srác van.

2011. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!