Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gond ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gond ismerkedésnél, ha fiú létemre piszkafa vagyok? (kép van)

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy vannak lányok, akik tapizzák arra fele a mell részemnél vagy a tüdőm vagy valahol ott...nemtudom mit.:D

[link]

84kg vagyok, oszt még a bordáim is kilátszódnak. mitcsináljak velük?


2011. aug. 5. 00:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

igen, egytől-egyig. nincs kivétel, nincs mentség!

ugye, kedves előttem szóló? bocsáss meg, de irritálnak az ilyen megjegyzések!

2011. aug. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem bejössz. :) Az öcséim s ilyenek, nekem ez az alkat a természetes. Idővel majd úgy is masszívabb leszel, persze, erre rá is segíthetsz.
2011. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem 190cm-hez ez a 84kiló még nem igazán piszkafa.(70kilóval lenne inkább nagyon piszkafa)

Egy dolog a fontos,a jó széles váll!Ja és ne legyen ropi a felkarod,csak amolyan természetes izmú.

A kocka has nem kell :-)

2011. aug. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
190cm körül vagy, ez baromi jó :D Mellesleg az ilyen testalkatú pasikat én tökre szeretem, tehát tényleg nincs miért aggódnod, de az edzés tényleg nem ártana. Járj el gyúrni, heti 2-szer, idővel lesz ám hatása ;)
2011. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát kira. akkor kb mindenki szerint elférne rajtam egy kis izom. én szerintem is...
2011. aug. 6. 01:02
 16/16 anonim ***** válasza:

hát szerintem pont nem kéne gyúrnod :D jó nem az én véleményem számít, de nekem az ilyen tök izmos emberek nem is jönnek be. szerintem így van tökéletes tested, de mindegy :D

17/L

2011. aug. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!