Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lánytól nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánytól nem akartok SEMMIT, miért bámuljátok folyton?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 05:49
1 2
 11/17 k4lm0p1r1n ***** válasza:
osztom az eddigieket. amúgy ti nők tulajdonképpen erre hajtotok nem? hogy felfigyeljenek rátok bárhol vagytok. ja és attól hogy egy csaj szép és megnézzük még nem biztos hogy akarunk tőle valamit, mert vagy ismerjük és tudjuk mi lenne, vagy érzünk valami rejtett hibád vagy valami...
2011. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Talán mert szép, de látszik rajta h ribi.
2011. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert a remény hal meg utoljára, hogy valaha is összejöhet legalább egyszer az életben...
2011. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon szép, vagy mert nagyon ronda:D Szerintem. Bár én nem vagyok pasi, de egy erős hasonlattal élnék. Ha látok egy ruhát a kirakatban ami nagyon tetszik, de ilyen-olyan okok miatt tudom hogy nem venném meg soha (például mert van egy hasonló ruhám és szeretem, vagy valami más okból nem lehet soha az enyém:P), na attól még nézegethetem mindennap:D Amúgy tényleg, honnan tudod hogy nem akar tőled semmit? Lehet hogy csak valamiért nem mer kezdeményezni. Vagy nyuszi, vagy valamit te csinálsz rosszul. Ki tudhatja.
2011. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még az a lehetőség is ott van, h túl szép ahhoz, h szóba álljon velem.
2011. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon szép, vagy nagyon ronda
2011. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
mert akar tőled vmit csak be van fosva
2011. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!