Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire voltatok így ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire voltatok így ti is? Megbánthatom vele a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel több mint tíz éve a legjobb barátok vagyunk. van egy közös ismerősünk akit mindketten kb 9 éve ismerünk. eddig az volt hogy ő jóban volt vele ha kellett beszélgettek egymással meg minden. Engem nem nagyon kötött le a srác. A Bnőmnek kb 5 éve tetszett de kiábrándult belőle. Folyamatosan halványult a kapcsolatuk. Ma szinte már csak köszönnek egymásnak ha látják egymást. A Barátnőm azért "küszködne" hogy újra "barátok" legyenek. Igen ám de itt jövök be a képbe. Egy táborba voltunk mindhárman és nem szóltunk nagyon egymáshoz (mármint mi a fiúhoz. Barátnőm az utolsó napokban nem jött a táborba és én meg csak a fiúval tudtam ellenni mivel őt ismertem a legjobban az ottaniak közül. Nagyon elfajult a dolog akkor tettem olyat amit nem lett volna szabad,az én és a ő kapcsolatát ápoltam ahelyett, hogy a barátnőmével hoztam volna egyenesbe. Most levelezgetünk a fiúval meg ilyenek nem tudom mi lesz belőle, de a barátnőmnek még nem mertem elmondani. Megbántanám vele nagyon? Összetörném a szívét?

16 vagyok


2011. aug. 5. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kit izgat? Járasd be a csődört.
2011. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nézd....lusta vagyok elolvasni, de dugd meg!
2011. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az ciki. Lány vagyok
2011. aug. 5. 15:28
 4/9 anonim válasza:
az az igazság hogy ez egy szemétség volt.. ha a legjobb barátnödnek tartott miert csinaltal vele ilyet... De amiröl nem tudd nem fáj neki...
2011. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xdj ***** válasza:
kezdek rajonni h egyre tobb a lany ebbe a temaba
2011. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak nekem nem világos? Mit tettél? Milyen kapcsolatot ápoltál?
2011. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"bizalmasommá" tettem, szemeztem, flörtöltem.
2011. aug. 6. 08:25
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon szemét dolog volt tőled,és még a barátnőjének nevezed magad?hagyd abba a levelezést mondj le róla,vagy ah felvállalod,ne csodálkozz ha a barátnőd többet nem fog veled barátkozni,kinek kell egy olyan barátnő akiben nem lehet megbízni??
2011. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm nem szerelmes belé!!! Hanem csak a barátja akar lenni. Akivel ha Ő akarja AKKOR beszél. Kb. hogy rá ne számítson, néha dumálnak.
2011. aug. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!