Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnem kéne neki? Próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnem kéne neki? Próbálok hinni neki, de amit láttam az túl egyértelmű volt.

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny voltam és még vagyok is a barátnőmre.

Önbizalmammal is vannak problémák és már az is rosszul esik, ha a barátnőm ránéz egy másik jóvágásu fiúra.

Régebben ezek miatt is voltak veszekedések, de tudtam, hogy ez túlzás és azóta már jobban tudok uralkodni magamon és nem balhézni az ilyen semmiségeken. Ma viszont a villamoson: előttem a barátnőm, jobb oldalamon az egyik haverom. Épp pár szót váltottam a haverommal, mire visszanézek azt látom, hogy a barátnőm hirtelen rámnéz a száját nyalogatva és zavarban van, pislog. Amerről éppen visszanézett, abban az irányban egy jóvágásu srác volt.

Nagyon egyértelműnek tűnt a helyzet. Tetszett neki a srác és kihasználva, hogy haveromra figyelek máris figyelni kezdte. Szemeztek és annyira tetszett neki, hogy zavarba jött vagy zavarba jött, mert félt, hogy megláttam. A szájnyalogatás szintén egyértelmű.

Mindig azt mondja nekem, hogy ő rá sem néz úgy másra. Nagyon rosszul érintett. Mondtam neki, hogy láttam stb. Ő tagadta. Aztán sírni kezdett. Nagyon sokáig sírt. Fájt neki, hogy nem hiszek neki. Több, mint egy óráig sírt.

Hinnem kéne neki?


2011. aug. 5. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És ha ránézett? Ez nem megcsalás.
2011. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

és mi van abban ha másra is ránéz? :D ez igazán nem ok a hisztériára... attól mert szeret téged még gondolhatja másról is hogy vonzó :D még ha igaz is lenne hogy megnézte vagy akár szemezett vele, akkor sem történt semmi :D


22/L

2011. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de az igazság az, hogy túl reagálod. Tudom mit érzel, mert én is féltékeny típus vagyok, de muszáj megtanulj uralkodni magadon, mert így a lehető legpocsékabb pasi vagy.


Ha máskor ilyen helyzetekbe kerülsz, ne mondj semmit, csak magadba mérgelődj, majd jusson eszedbe, hogy ha nem engeded el néha a kezét, ha nem érzi, hogy szabad, akkor el fog hagyni.


S hogy ne csak ólj tétlen, van még egy tippem. Valahányszor ilyen helyzetbe kerülsz, miután mérgelődtél magadban egy sort kedveskedj neki egy kicsit valamivel, fejezd ki hogy szereted. így nem érzed azt, hogy tétlen vagy.

2011. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahogy megnyitottam ezt a kérdést, azt hittem, a hálószobában kaptad rajta egy meztelen pasival.
2011. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de, ha a csaj helyében lennék már tuti dobtalak volna. Mi van akkor, ha ránéz egy srácra? Ez a túzott féltékenység még nagyon sok gondot jelenthet.
2011. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bogaro ***** válasza:
Azt hittem, én vagyok az összeesküvés-elméletek gyártásának nagy királya, de lehet, hogy tévedtem. Miért kell egy ilyen dolgot túlreagálni. Tudod sajnos egy puha-p*cs ismerősömre emlékeztetsz, aki azon húzta fel magát, hogy a bnője egy kis hóbortjának engedve (pzs-tépkedés) nem fogta a srác kezét az utcán séta közben. Ne legyél ilyen böszme! A házasok is "csak" hűséget esküsznek, nem vakságot ;)
2011. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ideje lenne felnőni, amíg még van barátnőd...
2011. aug. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szájnyalogatva nézni valakit a párunk mellett elég nagy tiszteletlenség. Főként ha tudja, hogy a párját adott esetben engem már az is érzékenyen érint, ha ránéz másra.

Ezt tagadva és ígérgetve, hogy ő senkire nem néz és azt állítva, hogy még csak nem is tetszik neki senki. A hülyének nézés felső foka.

2011. aug. 5. 23:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért mondja, h nem tetszik neki senki, mert fél, h kiborulsz. Ez elég érthető, ha ilyen féltékeny, vagy ahogy te mondod "érzékeny" vagy.
2011. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Volt rá példa, hogy normálisan mondtam neki, hogy láttam, hogy ránézett valakire és az tetszett neki, de tudom, hogy engem szeret, ezért nem is szóltam neki akkor és nem csináltam belőle ügyet.

Erre ő elkezdett sírni, hogy hogy mondhatok ilyet, hogy neki más tetszik.

2011. aug. 5. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!