Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most, hányadán is állunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most, hányadán is állunk? Mondjátok el, légyszi, hogy mit is gondoltok erről, mert már hülyét kapok? (lehet, hogy kicsit hosszú lesz, ezért bocsi)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel sportolás közben ismerkedtem meg.

Eleinte csak köszöntünk egymásnak, most már beszélgetünk is.

Valahogy azonban mégsem igazodom ki rajta, van amikor tök normális, de olyan is előfordul, hogy azt veszem rajta észre, hogy csak "jó neveltségből" beszélget velem.

(nyilván nem kötelező velem beszélgetni, csak akkor mondaná azt, hogy hagyjam békén) :-)

Nem vagyok rámenős, mielőtt valaki ezt mondaná, csupa hétköznapi dolgokról beszélgetünk, azt sikerült nagy nehezen kihúzni belőle, hogy van barátnője.

(igaz, már kezdtem azt hinni, hogy netán "más", ezzel sincs semmi baj, csak azzal, hogy nekem nagyon bejön) :-(

Szóval, lényeg a lényeg, hogy szexuális értelemben nagyon vonzódom hozzá -aztán nem tudom, hogy észrevette ezt rajtam, ki tudja- de mint ember, háááát, teljesen más tészta.

Egyéjszakás kalandok nem az én világom, ill. van barátnője is, így nem fogom őket szétugrasztani.

Mi a fenét csináljak??? Vki vmi tanácsot adjon, mert "megzakkanok" lassan :-)

(nyilván nem rombolok szét párkapcsolatot)

Nekem az is jó lenne, ha legalább összebarátkoznánk.


2011. aug. 6. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga problémája. Erre vezethető vissza, hogy nincs mindig kedve beszélgetni.


Hogy mit csinálj, nem tudom. Barátkozz akkor vele, ha azt akarod. Most erre mit lehet írni?

2011. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Te hülye vagy bmeg. Mi a kérdés? Van barátnője, nem? Az ilyen ringyókat kéne párszor jól pofán csapni.
2011. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értelmesek vagytok, mondhatom

kedves utolsó válaszoló, te meg tanulj meg olvasni, te vadbarom!!!!

2011. aug. 6. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Neked meg gondolkodni kéne megtanulni... Az elég hasznos, ha az ember tud dolgokból következtetéseket levonni, szerintem próbáld ki, remélem menni fog!
2011. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Jah, és gratulálok, mert az a megzakkanás már nem csak kopoktat.
2011. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
látom kemény vagy, mint Tarzan sarka
2011. aug. 6. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha összebarátkoznátok hirtelen elmúlna a vonzalmad? Az nem segítene, előbb-utóbb úgyis az lesz a vége, h nem bírod tovább, mert tetszik.
2011. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!