Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Már 2éve :( szenvedek ez miatt

Van egy srác 3éve ismerem,az elején még nem voltam szerelmes belé, de aztán egy este ott voltam nála bátyámmal,meg haverokkal, akkor változott meg bennem minden.

Azóta próbálkoztam nála párszor, szerintem tudja,hogy oda vagyok érte:/


2héttel ezelőtt írt msnen,hogy jó lenne ha találkoznánk,és hogy szeretné hogy több legyen köztünk a barátságnál, akkor annyira boldog voltam,hogy az hihetetlen :) 2nap után rá írtam,és mondta,hogy akkor hétvégén találkozzunk. De nem lett semmi a taliból :(:(

Azóta mindig várom,hogy írjon,de nem ír.

Írjak neki én?


Szerintem nem csak hülyíteni akart,mert elég komolyan beszéltünk,fontos dolgokról :)


Mit gondoltok? :)


2011. márc. 14. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki tanulja meg! Ne várd hogy ő írjon,mert lehet hogy ő is arra vár hogy te ír neki!!!!


szerintem van esélyed nála,ha már komolyan is elbeszélgettetek. :)

2011. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amugy ő nem mondott rólad valamit,hogy tetszel e neki?
2011. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát úgy nem kérdeztem rá, de valamit mondtam neki és azt írta hogy én így vagyok jó ahogy vagyok :)
2011. márc. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!