Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selymesnyuszi kérdése:

Mi a tapasztalatotok az alábbi webkamerás stúdióról?

Figyelt kérdés

Ezt a hírdetést találtam a neten.Nagyon jó feltételeket kínál ez a stúdió.Bár még nem voltam ott nálunk.Valakinek van tapasztalata,vagy hallott már róluk valamit?A hírdetés így hangzik:

Ha szeretsz szerepelni, vidám vagy és dekoratív, nem áll messze tőled az erotika, azzal kereshetsz nagyon sok pénzt amitől egy nő igazán nőnek érzi magát. Flörtölés, beszélgetés, chatelés stb.. ( mindez az interneten).

- A munka erotikus, de szex mentes

- Magyarországról nem látható.

- Fizetés két hetente ( nincs pénz visszatartás)

- Várunk gyakorlattal rendelkezőket is.

- Kezdőket betanítunk. A betanítás idejére alapfizetést biztosítunk.

Kérlek küld egészalakos képet.Candycam Kft.


2011. aug. 6. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországról nem látható...egyelőre, szerintem ezt kihagyták. :) Magyarországon is fogható jó pár cam stúdió "adása"!
2011. aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Internet?! VILÁGHÁLÓÓ? Magyarországon nem cenzúrázzák a netet, úgy mint KÍNÁBAN?! Akkor bizony én is rátalálok. SŐT! Ha megtaláltalak, egyből linkelem anyádnak, hadd lássa mi lett a picipuncijú lányából. :)
2011. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Webcam csajszeee
2011. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értékes és kevésbé értékes válaszokat.Sok mindent nem tudtam meg.

Magyarországról lehet tiltani a stúdiókat.Esetleg akkor láthatod ha ha regelsz külföldi címmel.Mindegy.

Senki nem mondta,hogy engem ott megtalálsz.Csupán érdeklődök.Ha meg mégis az sem rád kapcsolódik ide kedves alul iskolázott barátom,mivel a stúdióról szerettem volna véleményt kérni nem pedig erről a munkáról.Köszönöm mindenkinek.

2011. aug. 7. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!