Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen céget kell nyitni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen céget kell nyitni ahhoz, hogy webkamerás stúdiót üzemeltethessek? Közvetítőcég, vagy mi? Ha van valaki, aki dolgozott ilyen stúdiónál attól szeretnék mást is kérdezni!

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem egy ilyen oldalra kellene ellátogatnod és ott kellene körülnézned a Szerzői Jogok résznél.


DE EGY NAGYON FONTOS TANÁCS: SOHA NE KÉRDEZZ SENKIT egy ilyen oldalon! SOHA! Ugyanis sem az oldalon szereplő lányok/fiúk (akiknek kutya kötelességük jelenteni az ilyen kérdéseket a Főnököknek), sem a Főnökök nem szeretik a KONKURENS cégeket. Úgyhogy maradj csöndben ezzel az üggyel kapcsolatban, ha ilyen oldalon jársz.


Mondom: Szerzői Jogvédelem, vagy hasonló részeket keress az ilyen oldalakon, hátha a szövegekből kiderül, milyen jogok, engedmények kellenek egy cég megnyitásához.


Tudom, hogy hülyén hangzik (hiszen most írtam le, hogy nem szeretik ezek a cégek a konkurenciát), de azt hiszem nekik ezt valahogyan, valahova (ha még burkoltan is), de muszáj leírniuk ellenőrzés szempontjából, hogy ne kerüljenek dutyiba.


Remélem tudtam segíteni egy kicsit.

2011. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!