Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen srácok jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen srácok jönnek be nektek külsőre?

Figyelt kérdés
Ha tudtok linkeljetek képet!
2011. aug. 6. 20:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Igazából nincs konkrét ideálom. Legyen velem minimum egy magasságban, de jobb, ha magasabb. Igazából szeretem, ha jóképű egy pasi, meg jó a teste, de nem ez a döntő nálam.

A volt szerelmem pl az elején nem is tetszett, de megfogott a személyisége, meg működött a kémia.

Igazából úgy vagyok vele, hogy egy jó pasit megnézek az utcán, de ha valakivel összejövök, a belső számít igazán. Egyetlen kikötésem van: legyen ápolt.

Egyébként ha nagyon muszáj lenne mondani pár embert:

Hugh Jackman, Johnny Depp, Tom Hiddleston.

Ja...és szeretem, ha okos egy pasi, és tájékozott, lehet vele miről beszélgetni, és van humora. :)

17L

2011. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Külső:

Legyen nálam magasabb, ápolt, ha lehet, hanyagolja a "nem férfias" ruhákat, ne fesse a haját és a legfontosabb: ne szőrtelenítsen! Kiráz a hideg a "csupasz" pasiktól. Mi férfias van bennük? :O Nem értem.. Amúgy a híres pasik közül ők 3-an a bestek:

Taylor Lautner (nem fontos ilyen izmosnak lenni)

Logan Lerman

Jake Gyllenhaal


Belső:

Legyen kedves és udvarias velem és másokkal is, megértő, lehessen vele normális dolgokról is beszélni, legyen esze (nem kell Einstein-nek lennie, de azért legyen egy kis agya :), szeressen engem úgy ahogy vagyok.


Amúgy a külső az változhat, csak egy a fontos: tetsszen nekem a fiú arca. A belső ha lehet, akkor maradjon ilyen, amit leírtam :)

15/L

2011. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Hugh Jackman

Johnny Depp

David Duchovny

Robbie Williams

2011. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Férfiként nézzen ki és ne ilyen emós, nem tudom én milyen stílusú valakinek. A haja mondjuk max vállig érő és lehetőleg ne festesse. A szeme lényegtelen milyen színű, nyugodtan hordjon szemüveget is.

Alkatilag meg átlagos, sportos. Magasságra velem egy magasságban vagy magasabb.

2011. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Matt Czuchry!
2011. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Nem könnyű válaszolni a kérdésre.Több pasi is eléggé bejön jelenleg,és ha egymás mellé állítanánk őket,hát nem sok hasonlóságot lehetne felfedezni.Teljesen más kaliberű pasik.De megpróbálok válaszolni! :)))


Legyen magas(magasabb mint én(170),olyan 180 cm.Leginkább azt szeretem ha vékony a pasi,az izmokért nem vagy oda,de az is be szokott jönni ha van 1 kis pocakjaaa,vagy picit nagyobb darab(nemdagi). :)


A kék szemet,és szőke hajat nagyon nem szeretem.Legjobb a barna haj,barna szem,esetleg zöld szem.Fekete haj sem rossz.


Az öltözködés akárki akármit mondd számít.Sokan felszínességnek tartják de nem az.Egy átlagos alkatot/kinézetet is tök jól fel lehet dobni egy jó cuccal.


Kisugárzás szintén fontos,illetve a mosolygós szem :)))


Ápolt fog,ápolt bőr. :)

2011. aug. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Legyen ápolt és nálam magasabb ha lehet(170min.)...am a többi sztem tökmind1. lényeg, h szeressem a személyiségét.

19/L

2011. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Csak ő!

2011. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

igazából a belső sokkal fontosabb. a külső. hát ha az összhatás jó akkor már jó. :) szép szem. lehetőleg magasabb a lánynál (nálam kb min. 170cm)

hosszú haj ne. ne legyen túl szőrös. ( kivéve akinek jóláll) szép fogak.

azt hiszem ennyit tudnék kiemelni mert kifejezetten nekem nincs olyan h pl. barna haj zöld szem. nekem olyan van ami jól néz ki kész.:)

2011. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

előző vagyok.: izom: semmiképp ne legyen túl izmos.. mert az már undorító.

de jó ha a teste jó. :)

és a kövérség sem túl nagy előny de a kisebb háj aranyos tud lenni.

2011. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!