Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen srácok jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen srácok jönnek be nektek külsőre?

Figyelt kérdés
Ha tudtok linkeljetek képet!
2011. aug. 6. 20:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Úgy látom nagyon sokmindenkinek bejön Hugh Jackman :) Nekem is Ő a number 1 :D Nem csak azért mert piszkosul jól néz ki, de nagyon értelmes is és nagyon jól énekel :)
2011. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

végignézegettem itt a válaszokat. :D és akkor én most beújítok. nem is az számít tudod, hogy hogy néz ki, hanem a kisugárzása! ez az első fontos dolog.

[link]

( ő például nekem tipikusan a a pasi akit visszataszítónak találnék DE a kisugárzásában van valami ami annyira megfogott, hogy elolvadok tőle...)

nemtudom, de a magasság nálam is nagyon fontos. (lehet csak azért mert 176 cm vagyok...)


előttem szólókkal ellentétben én birom az ápolatlan pasikat. a szakadt alakok mindig érdekesebbek, több kalandot és titkot rejtenek mint a szőke herceg.


a hoszzú hajtól tudok még elájulni attól abszolute :D

[link]

[link]

[link]


Ezek a pasik szerintem tipikusan olyan szakadt elázott elkóborolt kiskutyus feelinget keltik és ettől megmagyaarázhatatlan kényszert érzünk rá hogy odamenjünk és megölelgessük, befogadjuk, megetessük, megnyugtassuk. de közben a szemükben mindig ég egy tűz amivel jelzik, hogy bármikor vadállattá változhat.


persze lehet, hogy csak én vagyok ezzel így...

de birom mikor valaki őrült mikor egyedi és felszínre hozza a stílusát.

háát ennyi.

2011. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

21:56


Aaaah Eric Northman *.* :D Tudom miről beszélsz...én sem szeretem a szőke kékszemű pasikat, de Ő...

Mondjuk nekem jobban tetszett, amikor még gonosz volt :)

2011. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

[link]

[link] ♥♥♥

[link] *_* 15/L

2011. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Hát én imádom a magas barna hajú pasikat. Aki erős, és elbír engem (nem vagyok am nehéz xD). Természetesen ne legyen kövér, és ne legyen piercingje meg fülbevalója meg semmi ilyesmi. Legyen nagy szeme, és gyönyörű mosolya. :))
2011. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
2011. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
olyan aki sokat szeret játszadozni az ágyban, szeret szexelni(de sokat kb ameddig én birom)..:D
2011. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!