Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is fura és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is fura és nem normális? 14/L

Figyelt kérdés

Egyik nap a barátnőimmel beszélgettünk, és feljött témának a fiúk. Négyünk közül kettőnknek van fiúja, mivel én vagyok a frissebb (és akinek nem csőgatyás Fluor-fanok tetszenek:D) az én barátomról kérdezgettek... Megkérdezték, hogy miről szoktunk beszélgetni, de úgy hirtelen nem tudtam válaszolni. Aztán szépen kezdtem kifejteni...ők meg teljesen furán néztek. Tényleg mindenről szoktunk beszélni, csak nem olyan témákról, mint a barátainkkal. Pl. magukról a fogalmakról: világ, zene, szerelem, halál, élet. A barátnőim tudják, hogy művész lélek vagyok és megszokhattak már sok mindent, de most ki vagyunk beszélve, mert hogy ez nem normális. Jól össze is vesztem velük, mert sajnálom, hogy 14 éves fejjel nem a szexpózokról szoktunk tapasztalatot cserélni...De nekem nem arra van szükségem, hogy a menő diszkókban nyaljuk-faljuk egymást a sarokban, inkább kimegyünk a hegyre és nézelődünk, beszélgetünk, zenélgetünk.


14/L (15/F)


2011. aug. 7. 02:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van végre valaki aki 14 évesen nem ribanc
2011. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van 14 évesen nem muszaj hogy a szex legyen a téma értékelem az ijen lányokat
2011. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!