Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ha van egy csaj és úgy smárol egy buliban 1 pasival(többel nem) hogy nincs a csajnak se pasija a pasinak se csaja, nem fekszenek le egymással, csak egy jót buliznak együtt. Ez már szerintetek ribancnak számít?


Amúgy szerintem, egy buli alatt 1 pasi belefér, de nem dugásra gondoltam, csak kavarásra, persze úgy hogy egyik félnek sincs kapcsolata.


Csak normális válaszokat kérek, ha ilyen idóta hozzászólásod lenne inkább ne is írd le. :)


2011. aug. 7. 13:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én sem vagyok szent de nem nézem jó szemmel az ilyen lányokat,de tőlem legyél ribi a te életed a véleményünket kérdezted,én nem tenném,hogy mindig más pasival,bár nekem 2 éve van párom,de előtte sem váltogattam őket 21L
2011. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
szűz kva?
2011. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Na és azzokkal mi a helyzet akik meg egy este alatt 5 pasival smárnak, na akkor azok mik?
2011. aug. 7. 14:01
 14/27 A kérdező kommentje:
Ja és minden hétvégén járnak bulizni...
2011. aug. 7. 14:06
 15/27 anonim ***** válasza:
szerintem, ha ritkán előfordul, nem vagy krva..sajnos vagy nem sajnos, ha bulizok, a mámor ami a fejembe száll, sok mindent megengedtett magamnak:D szexről szó nincs, de csókot megengedem, ha tetszik az illettő..a plebsz meg sok mindent elítél..szabad országban élünk..szóval miért ne? a hétköznapok olyan stresszesek, el kell néha engedni magunkat..én már kiszálltam ebből az életvitelből, ajánlom neked is..egy buliba, csak táncolj, beszélgess..jobb, minthogy engeded, hogy taperoljanak
2011. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem simán nincs vele baj...én ugyan inkább csak táncolok a pasikkal, meg meghívnak sörre, csocsózunk, beszélgetünk, ilyenek...de te nyilván más típus vagy. Szerintem amíg te nem érzed ezt rossznak, addig nem az, a többi irigykedő/keserű/féltékenykedő véleménnyel meg ne törődj.

(De azért ha majd komolyabban akarsz valamit a pasitól, okosan csináld ezeket a dolgokat.) :)

2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Itt amúgy mindenki úgy csinál ha még ilyet soha az életben nem csinált volna. Meg hát mondják ezt hogy fiatal vagy éld ki magad csajozzál, meg pasizzál, ha meg egy lány elkezdi ezt csinálni akkor már az ribanc... Akkor hogy is van ez?


De amúgy mindig úgy indulok el hogy nem pasizni, hanem bulizni fogok, de hát a végén mindig úgy alakul...

Hát én az egy hónapba egyszer való bulizást nem tartom sűrűnek.

És azért még azt elkell mondjam hogy nem akárkivel, aki csak úgy odatéved mellém, hanem olyannal aki tetszik is, és nem hullarészeg.

2011. aug. 7. 14:33
 18/27 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18


Ezt én is így gondolom... :)

2011. aug. 7. 14:36
 19/27 anonim ***** válasza:
szerintem sincs ebben semmi rossz, egyszer élünk..persze nem kell egetrengető túlzásokba esni. Amíg te nem érzed magad ribancnak, addig nem vagy az.
2011. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"ha meg egy lány elkezdi ezt csinálni akkor már az ribanc... Akkor hogy is van ez?"

Namost, képzelj el egy kulcsot ami minden zárat kinyit a világon. Elég király kulcs nem?(de ;))

Na és most képzelj el egy zárat amit bármilyen kulcs ki tud nyitni. Na az meg egy jó sz@r zár :D

nekem ez a véleményem

2011. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!