Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsináljak, hogy ilyeneket írogat? L/15 .

Figyelt kérdés
Most megyek a gimibe, facebookon tartom a kapcsolatot a leendő osztálytársaimmal. Máris van egy fiú akivel szimpatizálok, csak ő perverz, azaz mindig a szex a téma.. kérdi, hogy miket csinálnák ketten, hogy én benne lennék-e a szexben.. írom hogy igen, de ehhez az kéne hogy szerelmes legyek belé és már járjunk 1 ideje, de ő mindig ilyet ilyet írogat, és muszáj ezekre valamit reagálnom.. persze én is írom ,hogy jó lenne persze, csak nem akarom hogy azt higgye , hogy én ilyen "könnyű nőcske" vagyok....
2011. aug. 7. 17:48
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem tudtuk olvasni???? -.- Én nem akarom. És ahogy feljön majd meg is írom neki, hogy nekem ez gyors, és tényleg ha csak erről tud beszélgetni hagyjon. Ha majd személyesen is jól kijövünk idővel áttérhetünk erre a témára is.
2011. aug. 7. 18:19
 32/39 anonim ***** válasza:
Figyelj,nagy hülyeséget csináltál,az ember nem azért jár valakivel mert szexelni akar,az a kapcsolat része,(normális esetben) mond meg neki hogy te majd csak a szerelmednek adod oda magad,mivel 15 vagy kb 17-18 évesen,szóval ha összejöttök vagy vár rád vagy hagyjátok egymást békén,15 évesen abszolút nem kell még a szexszel foglalkozni
2011. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Legalább írni tudunk, bocsi.
2011. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
18:20: Köszönöm a választ! Ezt fogom csinálni.
2011. aug. 7. 18:22
 35/39 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező téged egy kis nyalással mindenre rá lehet venni.
2011. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Nem tudtuk olvasni????-.-

Legalább az a flegma fej ne lenne ott, ha te meg írni nem tudsz.

2011. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést... Csak már gyorsan írok.
2011. aug. 7. 18:25
 38/39 anonim ***** válasza:

Rendben. Sajnos elfogadni nem tudom, de attól mehetsz vissza facebookra beszélgetni a szexről egy 14 éves fiúval.

szia, nekem jobb dolgom is van!

2011. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szerinted másokkal miről beszélget? Ez a fiú úgy gáz ahogy van! Ha belemész a dologba, akkor egyszer megfektet azt csá. Ha nemet mondasz le fog ribancozni hogy mit szórakozol vele. Akkor meg ezért fog elküldeni. Simán talál mást. Vágod?
2011. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!