Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mitcsináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsináljak, hogy ilyeneket írogat? L/15 .

Figyelt kérdés
Most megyek a gimibe, facebookon tartom a kapcsolatot a leendő osztálytársaimmal. Máris van egy fiú akivel szimpatizálok, csak ő perverz, azaz mindig a szex a téma.. kérdi, hogy miket csinálnák ketten, hogy én benne lennék-e a szexben.. írom hogy igen, de ehhez az kéne hogy szerelmes legyek belé és már járjunk 1 ideje, de ő mindig ilyet ilyet írogat, és muszáj ezekre valamit reagálnom.. persze én is írom ,hogy jó lenne persze, csak nem akarom hogy azt higgye , hogy én ilyen "könnyű nőcske" vagyok....
2011. aug. 7. 17:48
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Elég hülyeség volt azt mondani, hogy benne lennél a szexben! Bármennyire is nem akartad, hogy azt higyje, hogy könnyű nőcske vagy, ebben már biztos. Ezért is írogat ilyen témában. Főleg meg úgy olyat mondani, hogy lefeküdnél vele, hogy nem is ismered személyesen...
2011. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Igen-Igen én is ezt próbáltam elmagyarázni neki, de ha ennyi esze van vessen magára. A könnyű nőcske, haha :)
2011. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek hogy megváltozzon a véleménye?
2011. aug. 7. 17:58
 14/39 anonim ***** válasza:
Hazudd azt a parasztnak, hogy csak vicceltél és változz meg.
2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Már nem sokat tehetsz, talán, ha megszakítod vele a kapcsolatot.

Most már eléggé biztos a dolgában, úgyhogy már elbasztad magad előtte.

2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
hát azt amit legelőször is kellett volna...
2011. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

még mindig az Ő véleményén vagy kiakadva?? kb 15 éves lehetsz, vagy annyi sem, ha most mész gimibe..

1. jó lenne, ha nem a dugáson járna az eszed..

2. nem tudom, h volt-e már gólyatábor, de sztem durva dolgok lesznek ott.. ha már most ilyen kis r*banc vagy

3. arra gondoltál már, h az egész osztály előtt le fog járatni Téged úgy, h még senki nem is ismer?? szép bemutatkozód lesz, főleg, ha nem csak elmondja, h miket írogattatok egymásnak, hanem ki is nyomtatja...

2011. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Válts iskolát :)

Ja és az előző válaszolónak:

TE FOGYATÉKOS VAGY?:)

Most mitcsináljak, hogy ilyeneket írogat? L/15 .

2011. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Hazudj, mint aki könyvből olvassa. De sírás lesz a vége, szerintem. Ne beszélj vele a sexről, szépen mondd meg neki, hogy nem vagy ribanc és vágd pofán, ha nem hagy békén. Ha meg ribi vagy, ne bőgj itt.
2011. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Ha meg ribi vagy, ne bőgj itt! XDDDDD

na beszarás xD

2011. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!