Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek olyan házibuliba, ahol rajtam kivül még 1 lány lenne és 10-13 fiú?

Figyelt kérdés
Ha igen tetszene egy 19 éves fiúnak egy olyan üveg bor amin rajta van hány éves, a fiú neve és az, hogy töllem kapta ? köszzi a választ:)
2011. aug. 7. 22:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
én csak 18 vagyok:S:S:S de nekem tetszene szerintem neki is :D bár mivel nem ismerem igy nemtudom megmondani de szerintem nem rossz ajándék:D
2011. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 szamóca.. ***** válasza:

miért ne mennél?

ajándéknak jó az persze.

2011. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

És így kezdődik egy gang-bang :D

A Pia mindig jó :)

2011. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
ja és ha le is akkarsz vele feküdni mellékelj hozzáű egy kis pálinkát részeg lesz és akkor már le tudod fekteteni:D:Dvagyis nagy az esélye:D
2011. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
köszönöm az edigi válaszokat :) hát rem örül majd neki , nem szeretnék lefeküdni vele nem az esetem pedig nagyon bejövök neki meg a buliba hivatalosaknak is szval .. kicsit szép estém lesz:D
2011. aug. 7. 22:32
 6/30 anonim ***** válasza:

Uhh én biztosan. Figyu, ha úgy érzed, hogy elfajulni nem fog tehát hogy megerőszakolnak, ami sztem nem lesz akkor mindenképp menj el.

Tartsd a kezedben a gyeplőt ne igyál sokat, de tök király lesz, hogy sokan téged meg a másik csajt fogják egész végig környékezni, és talán ha akad egy jobb fiú, összehaverkodhattok és később másnap harmadnak hátha össze is jöttök.


Persze ilyen szexparti sztem nem lesz legalábbis én ilyenkor azt mondanám bocsi nem az én világom és otthagynám a dolgot.

2011. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyan orgia lesz ott gyerekek:S
2011. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
2011. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát.. megeröszakolni nem fognak az tuti mert ismerem mindegyiket nem olyanok .. Elvileg "grill" party lesz .. a ne igyál sokat meg náluk nem lehet kevesett inni .. :D am köszi mindenkinek :)
2011. aug. 7. 22:38
 10/30 A kérdező kommentje:
17 :$:)
2011. aug. 7. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!