Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből tudhatom hogy tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy tetszem a srácnak? Mik azok a bizonyos jelek?

Figyelt kérdés
Pl.felhív éjszaka,elhív kajálni,aztán eljön hozzám együtt csinálunk kaját, meg teát,aztán elhív délután csarnokba,és mikor palánkra dobálunk, csomószor odajön mellém,"csevegünk",mosolyog..nyár utáni első talin fülig ért a szája mikor meglátott,nagy puszik, séták,dumálunk..ez olyan alap, vagy tetszem neki?és többet akarhat?
2009. szept. 17. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen naív vagy?Szerintem egyértelmű,hogy a pasi oda van érted.:).Legközelebb ha elmegy hozzád,kapd el végre!!!!Sok sikert.
2009. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy hivják h szerelem
2009. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:$
2009. szept. 17. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Te figy mikor el akarod küldeni a kérdés kijön még pár száz ehez hasonló kérdés amire vállaszoltak és szerintem abból is megtudhatod. Am ez most komoyl volt? Ha az értelmi szinted nem 0 akkor ennyiből kívehetted volna azt, hogy bejösz neki... 18/F
2009. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én szótáramban hívják ezt úgy hogy a ki nem mondott "járás".
2009. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!