Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unalmas már? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmas már? Mindig ugyanaz a téma.

Figyelt kérdés

16 évesen nem túl korai?

17 cm az átlagos egy 18 évesnek?


Annyi megunt kérdés van itt. Valahogy fel kellene dobni az oldalt. Nem mindig ugyanazt kérdezni és válaszolni. [link] Mit szóltok ez jó megoldás lenne ?


2011. aug. 8. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Amint megnyitottam az oldalt, szemet szírt egy éktelenkedő hiba, nevezetesen a szalagcím: Gakorikérdések, Gyakori helyett. Szerintem az ötlet felesleges, ugyan úgy fogják írogatni a hülye kérdéseket ha ez véghez lesz víve, akkor is.
2011. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz h szóltál a hibáról. Ki javítottam. Kicsit nehéz meglátni a saját szövegeimben.
2011. aug. 8. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy lehessen szavazni a válaszokra? Mint fb-on pl? Nem rossz, de inkább nyiss egy olyan oldalt, hogy gyakoriválaszok.hu :D:D


Ott minden nap egy bazi gyakran feltett kérdést ki lehetne vesézni jó sok szemszögből. A kérdéseket innen vennéd, meg a válaszokat is, csak úgy, hogy használod a keresőt. Ssját vélemény mindegyik végére, és kész egy látogatott oldal. Nah benne vagy? Ha te nem ,akkor majd én megcsinálom :D

Mennyire értesz ilyenhez?

2011. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az ötlet jó. De viszont a kérdéseket picit durvábban kellene ezek után szűrni. Az ötlet jó, de a megvalósítás picit nehezebb...
2011. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Több moderátor kellene inkább. (és több normális ember)

Nem lehet, hogy azért untad meg, mert már mindent tudsz?:D

Jaj...Egy kis viccelődés ne legyen már olyan probléma. Leglaább hangulat lesz.

Persze a trolokkat tényleg ki kell tiltani.

2011. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor miért nem mész át másik kategóriába? nem kötelező itt lenni, van 1 csomó másik is ahova kevesebb idióta jár (talán)
2011. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen. Mindig a megvalósítás a nehezebb. S talán azt is meglehetne csinálni, hogy választani lehet kérdés vagy szavazás között. S az szerint tenni fel a kérdést.


Én tuti nem csinálom meg, mint ahogy a legtöbb embernek, nekem sincs időm semmire. De szívesen szavaznék, ha lenne itt lehetőség.

2011. aug. 8. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden értelmes ember segítséget tud kérni családtól, baráttól, ismerőstől vagy a net, esetleg könyvtár segítségével.

Ha valakinek nem tetszik, hogy névtelen feltesz egy kérdést és kap rá valami viccet vagy olyan véleményt, ami nem egyezik az övével, az ássa el magát.

2011. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!