Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 hónapos kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 3 hónapos kapcsolat után, túlzás 20 ezer forintos ajándékot venni annak akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok eleresztve anyagilag, de megoldanám. Tudom mi szíve vágya, mivel tudnám a legnagyobb örömet szerezni neki. De félek, hogy túlzásba esek. Ez egy titkos kapcsolat, ami soha nem lesz teljes.
2011. aug. 8. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom...Én fél év után kaptam karácsonyra 43.000-ért telefont...a párom tudta mire vágyok,és megkaptam tőle...ezt neked kell érezni,hogy túlzás e...mondjuk ha titkos kapcsolatról van szó,akkor meggondolandó....sőt...inkább mondom hülyeségnek...
2011. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha lángolsz úgyis megveszed!
2011. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem túlzás. De mi az az ajándék?:D
2011. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
mond már el mi az ajándék:D
2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jaj de nehéz leírni, de én egy 37 éves férjezett nő vagyok, és ő egy 25 éves lány, és egy Tommy Hilfiger órát szeretnék neki rendelni, de mivel a bnőm is lebeszélt, és többségében ti is, így azt hiszem marad csak a romantikus része. 25 szál vörös rózsa egy idegennel elküldve, és egy szó szerint meseszép torta, amit én csinálok (cukrász is vok), az első csók helyszínét megörökítve, a Margit szigetet virágokkal, paddal és 2 lánnyal. Hm? Mit szóltok? Kérlek ne ítéljetek el, életem legnagyobb szerelme :)
2011. aug. 9. 20:11
 16/19 anonim ***** válasza:
Melegfront van?
2011. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ez hogy történhetett?
2011. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen melegfront van, de még milyen :), három hónapja kábult vagyok tőle, folyamatosan, ilyet még nem éreztem, pedig éltem!!!
2011. aug. 9. 21:31
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha olvasod még azóta tartod vele a kapcsolatot ? 😃 Érdekel
2016. máj. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!