Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy ilyen kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy ilyen kapcsolat? El szeretnék válni a feleségemtől és utána feleségül szeretnék venni egy 20 éves lányt.43/F

Figyelt kérdés
Nem lesz gond a korkülönbség? Már 1 éve vagyunk együtt és nagyon szeret engem. A környezetembe " hülyének" tartanak de én is nagyon szeretem őt.Kisebb viták vannak de nem a korkülönbség miatt.
2009. máj. 2. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg szeretikek egymást, akkor szerintem minden oké.
2009. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kor miatt ne aggodj nálunk 19 év van :D Sok szerencsét !:)
2009. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a korkülönbség nem gond. A baj abból lehet, hogy neki még nem volt alkalma jó sokszor pofára esni különféle pasik miatt. De lehet hogy ebből nem lesz gond. Én magamról tudom, hogy mennyi mindent meg kellett tapasztalnom ahhoz hogy tudjam mit is szeretnék, mire vágyom.

De azt hiszem mindenképpen érdemes megpróbálni hiszen semmire sincs garancia, és ha meg se próbálunk valamit, nem tudjuk nem lett volna-e tökéletes.


Sok sikert! :) 30/L

2009. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed rossz már a kapcsolatod a feleségeddel és tarthatatlan a dolog,akkor én is elválnék.

Ha csak úgy érzed,hogy elmúlt a varázs és langyosvíz a kapcsolat,akkor nem biztos,hogy megkockáztatnám a lépést,hisz ez kialakulhat idővel a másik lánnyal is,bár amennyivel fiatalabb lehet ő lépne ki,mert tapasztalatlan,másképp látja a világot és ő még csak most kezd mindent,amit nem biztos,hogy te is újra szívesen eljátszanál.

Szóval én csak akkor lépnék ki a házasságból,ha egy estleges csalódás után képes vagy egyedül élni és újrakezdeni!

2009. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Max pár hónapig.Ha pofára akarsz esni tedd ezt,ha nem akkor felejtős.Akarsz még diszkózni meg ilyenek?Mert egy 20 évea igen.
2009. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Öregecskedik" az asszony?

20 év múlva a most 20 éves kislány is fog...


Nem ismerem a helyzetet, de könnyen lehet, hogy csak kapuzárási pánik. A 35 éves párom már hülyét kap a 20 év körüli lányoktól, mert a két világ (a felnőtt, és a frissen érettségizett, jó esetben egyetemista) ég és föld... az elkövetkező években még rengeteget fog változni, remélhetőleg érni, hiszen az ember azért 20 éves korára még egyáltalán nincsen "kész". És gondolj arra is, hogy 15 év múlva (amikor te már 60 körül leszel, és ő még mindig csak 35!), vajon fog látni bármilyen perspektívát arra, hogy továbbra is veled maradjon? Egyébként lehet, hogy igen, egyáltalán nem látok a jövőbe, de ezek a sztorik nekem mindig kicsit aggályosak...

2009. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszókat! Én azt hiszem ha 30-40 éves lenne ez a lány akkor is késöbb kiderülhetne, hogy ne működik. Én mindenképpen megróbálom!
2009. máj. 3. 12:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a feleségem idősebb 55 éves de nem emiatt szeretnék tőle elválni.
2009. máj. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!