Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van, ha nagyon zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha nagyon zárkózott egy lány ilyen téren? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Tényleg úgy lehet megismerni, hogy barátságos aranyos,nagyon beszédes, kedves, ezek mellett szép is, de kb. mint egy fiú annyi mindent magában tart és csak annyit mond, ha van valami problémája, hogy nem akar róla beszélni, és ő ezt lerendezi magában stb..... Már nagyon régóta ismerem még sosem volt, hogy sírt volna előttem ilyen lelki dolgok miatt. Nem ismerek hozzá hasonló lányt, sok mindenről beszélgetünk, de e miatt a zárkózottsága miatt úgy érzem nem hagy, hogy közel kerüljek hozzá.
2011. aug. 8. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Ez biztosan valami régi trauma miatt lehet. Lehetséges, hogy régen valaki visszaélt ezzel nagyon csúnyán ami komoly sebet ejtett a lelki világán és ez miatt, de ha minden igaz ez egy idő után elmúlik
2011. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dr.pszicho válasza:
Megírtad a választ magadnak. Lerendezi magát, ezért nem engedi, hogy közel kerülj hozzá!
2011. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet olyan gondja van,amit szégyell, vagy úgy gondolja nem tartozik másra. Én is hasonló képpen vagyok, kis koromba nem nagyon beszélhettem meg a gondjaimat senkivel, emiatt elég zárkózott és nagyon szótlan vagyok. Ebből indultam ki..
2011. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huhh háát ez egy elég összetett dolog is lehet.Attól függ mi áll a probléma hátterében.Én is fiús vagyok és sosem voltam az a megnyílós fajta inkább magamban tartom a dolgokat, aztán volt egy nagyobb csalódásom és azóta méinkább.Nagyon nehéz nekem pl nyíltan beszéljek a gondokról, de ha még is sikerül akkor már nagy a baj XD vagy az illető át ment a "vizsgán", de addig el kell telnie egy bizonyos időnek.Attól is függ hogy milyen típusú az emberi viszony (barát barátnő udvarló stb).Mióta ismered pontosan? Lehet a türelem meghozza gyümölcsét.
2011. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pont olyan vagyok,mint amit leírtál.Nekem semmi nagyobb trauma nem áll e mögött.Éppen csak úgy gondolom,hogy senkit nem terhelek a lelki problémáimmal,amik mindenkinek vannak.Ha nem kapok tanácsokat,hogy mit kéne tennem könnyebben túl lépek egy dolgon.
2012. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!