Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány addig szép amig meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány addig szép amig meg nem szólal? Találkoztatok már ilyennel? Mi volt a hibája?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam szó szerint ilyen volt. Nagyon tetszett a lány, gondoltam ilyen magasabb hangja van neki mert az illet hozzá inkább. Egyszer hallom barátnőjével beszélgetni. Valami nagyon mély hangja van neki és valahogy nem illik nálam össze a kinézete a hangjával.:\
2010. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, a múltkor a buszon :)

figyeltem is, h milyen szép lány, de nagyon szép volt ám

és akkor mondott vmit a bnőjének, de valami hihetetlen parasztosan :O

a csaj, aki vele volt meg is jegyezte, h "Szép vagy, szép vagy xy, csak meg ne szólalj!" :D

2010. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi volt a hibája? Megszólalt.

És mi volt a kérdése?!

Mért hívnak engem Péternek?...


Bazzeg 3 hónapja együtt voltunk, és nem Péter vagyok, hanem Károly. Hát kidobtam...

2010. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:D
2010. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16:42


ne haragudj,de ezen olyat nevettem!XDXDXD

mind emellett csúnya volt tőle...XD

2010. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amikor egy szép lámny vagy kedves arcú megszólal vallami iszonyat trágár módon és rohadt nagy tájszólással. Vagy esetleg olyan buta mint a sheggem. Vagy büdös a szája :)
2010. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a hangja ,a foga a mimikája ,sok minden elképzelhető a szájszaga.
2010. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
volt nekem is . gyonyonyoru volt szinte elvarazsolt egybol majd leultunk beszelgetni s rajottem hogy olyan sotet h a neger fax a mellette neoncso!!!!
2010. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!