Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jesszus, erre csak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jesszus, erre csak most jöttem rá, szóval akkor mi van?

Figyelt kérdés

mindig gondolkozok az első csókról, stb. stb. meg a barátnőiemmel is beszélgetünk akkor nem volt csók, mondjuk egymásnak...


de ahogy gondolkoztam, rájöttem hogy amikor kb 10 éves voltam, egy barátnőm meg 13 körül volt akkor kérdezte h csókolóztam- e már és mondtam hogy nem (ő igen) és akkor egyszer kipróbáltuk..de csak pár pillanatig..


akkor már nem vagyok "csókszűz" ?

persze ezt senkinek sem mondtam még el, csak ő tudja, és ő se mondta még senkinek, meg az "elsőcsók" az nekem úgyis férfitól kell..de akkor is ?!


2011. aug. 8. 23:56
1 2
 1/11 Keyss válasza:
milyen csok volt?:D szajra puszi csak? w rendes nylewes?
2011. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
így jártál:D:D:D:D
2011. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kesore jar... azt hiszem, elteszem magam holnapra...
2011. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy nem a secondary ajkaiddal csináltad.
2011. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ja amúgy én is lány vagyok..:D


és hát nem nagyon tudtam milyen az..mondtam jó próbáljuk ki és akkor rögtön elkezdett a nyelvével izélni a számba és elhúzódtam mert hirtelen undorítónak tűnt..

2011. aug. 9. 00:01
 6/11 szamóca.. ***** válasza:

oviban egyszer felborítottuk a könyvespolcot egy sráccal, össedobáltuk a könyveket és a tetején csókolóztunk. nem emlékszem milyen volt, csak arra hogy volt vmi, úgyhogy nem számít.

te emlékszel rá milyen volt? ha nem akkor nem számít.

2011. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
háát igen emlékszem
2011. aug. 9. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:

leszbi csókszűz már nem vagy

viszont heterócsókszűz még igen!

2011. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj te... :) Tíz éves voltál, kíváncsi, persze, hogy érdekelt, de nem ez határoz meg, és nem fog kihatni a jövődre... :) Szóval szerintem teljesen mindegy, hogy "csókszűz"-nek könyveled-e el magad vagy sem.
2011. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az első csókodat majd az első fiúnak könyveld el... :)

Én külön tartom számon a fiú és külön a lány csókjaimat.

2011. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!