Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én, mint srác még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én, mint srác még sosem csókolóztam, elmondjam a csajnak, akivel ismerkedek, vagy gáz lenne?

Figyelt kérdés

Lett volna már rá alkalmam, hogy csókolózzak lányokkal, azonban nem éreztem úgy, hogy abban a helyzetben megfelelő lenne.


Ez viszont most visszaüt, mivel nincs benne tapasztalatom, a mostani a lányt (16) pedig komolynak érzem. Egyébként 17 éves vagyok.


Szerintetek elmondjam neki, hogy felkészüljön arra, hogy nem vagyok egy "csókmester", vagy tartsam inkább meg magamnak ezt az információt? :D


2011. aug. 9. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nyugodtan mondd meg neki örülni fog h őt választottad ki h elöször megcsókoljon!:D
2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan info amit el kellene mondanod.
2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám el inkább.
2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én inkább az elsővel értek egyet :D
2011. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen mondd el neki!!Miért jó az, ha hazugsággal kezded még az első csókodat is!? Ha úgy érzed ő érdemelte ki először, akkor ezt vele is közöld, biztos örülni fog neki!!
2011. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog örülni neki, inkább elgondolkozik, hogy ugyan mi az oka, hogy 17 évesen még nem csókolóztál, lehet megijed kicsit... Egyébként se tartozik szerintem rá, én inkább akkor mondanám el, amikor már kialakult a kapcsolat.
2011. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van ha még nem csókolózott 17 évesen? miért kell ebből egyből mindenfélét levonni... jóhogy nem már alapkövetelmény, hogy egy tizenéves szadomazó partikba jár meg túlvan 80 pasin/nőn
2011. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg elfog rajta gondolkozni hogy ennyi idősen miért nem smároltál még...Tehát én a helyedbe csak akkor mondanám el ha már összejöttetek
2011. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
sztem ne mond el neki!!
2011. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
én is 17 évesen csókolóztam először, én elmondtam a páromnak sztem ebben nincs semmi ciki.. azóta is 1ütt vagyunk 1,5 éve.
2011. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!