Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes cselekedet ez?

Figyelt kérdés
Fiú(17), lány(14). Tökéletes kapcsolat, flört, csók, egyebek, de ritka találkozók, túlságosan, így járásnak nem nevezhető, neten viszont sok beszélgetés, webkam, stb. Egy összeveszés, 2 hét rossz viszony, srác jön (18) lepattintja a lány. Azóta 4 hónap eltelt, de én még mindig hajtok a lányra, és megpróbálom visszahódítani. Helyes cselekedet ez?
2010. jan. 3. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem... mekkora egy nyomorék vagy h el akarod rontani mások kapcsolatát... menj keress magadnak másik lányt...
2010. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éppen, hogy a másik srác rontotta el a mi kapcsolatunkat. Értelmezz.
2010. jan. 3. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
azthittem h a srác(18) vagy... :D
2010. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?VAgyis mióta kavargattok?Ha még nem is jártatok akkor hagyd.Ha ilyen könnyen el lehet csalni akkor egy kis r*banc!
2010. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hónap volt a kavargatás. Kb. féléve ismerem.
2010. jan. 3. 23:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát, pontosabban: 2 hónapig kavartunk, 2. hónap után jött az összeveszés, és a lepattintós srác, most a sráccal van, kb. 3 hónapja, és féléve ismerem. Remélem jól írtam, hulla vagyok csöppet.
2010. jan. 3. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi veled a baj? Egyetértek az első hozzászólóval, nyomi vagy. A még nagyobb gond, hogy te azért írtál ide, mert valami pozitív megerősítést vársz, hogy hajrá, helyes cselekedet meg minden, pedig el kéne fogadni, hogy ennek vége. Tudod hány csaj szaladgál a világban? Miért meséled be magadnak, hogy ez a csaj olyan marha különleges?
2010. jan. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!