Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Sovány vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Sovány vagy inkább túl kövér?

Figyelt kérdés

16-17-18 éves fiúnak mi a jobb ha inkább kövér (pl. "sörhas" vagy csak sima háj) vagy ha sovány (az átlagtól soványabb)

melyik jön be nektek jobban??

ne legyen olyan válasz hogy az átmenet.... vagy ez vagy az... melyik inkább?


2011. aug. 9. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Hacsak ezek közül lehet választani, akkor inkább leszbi leszek. :D
2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig mindenki az átmenetet fogja írni, mivel se egy gizda, se egy hájpacni pasi nem megnyerő. Ha már mindenképp ezek közül kell választani, akkor inkább sovány, de tényleg nem bukok a csontkollekció pasikra.
2011. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondanám, hogy sovány, bár elképzelhetőnek tartom, hogy egy ducibb fiú is bejönne, ha olyan a személyisége. Van pár fiú barátom, akik testesebbek és nagyon jó arcok, állati jó humoruk van, meg jó emberek. Szóval ez semmiképp nem lenne kizáró ok. Persze mindkét szélsőségnél jó ha a srác mutat hajlandóságot, hogy változtasson.
2011. aug. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egy fiú ne legyen kövér,de túl sovány se.legyen közepes.de ha egy kicsit izmos,az sem baj :D :)
2011. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a kérdést azért írtam ki mert sajna eléggé sovány vagyok... de nem tudok ellene tenni.. esetleg ha szednék ilyen tömegnövelőket a kaja mellé akkor híznék.. de azt nem akarom.. másképpen meg nem megy... csak kíváncsi voltam hogy ez jobb e mint ha "dagadt" lennék
2011. aug. 9. 19:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha sportolsz, meg egészségesen élsz és nem azért vagy sovány, mert napi 25 órában ülsz a gép előtt, hetente kétszer alszol és drogozol, meg cigizel akkor semmi baj azzal, hogy vékony vagy.
2011. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ilyenre nem lehet válaszolni.. miért akkor most te is válassz

[link]


[link]

2011. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem vagyok annyira brutálisan sovány mint az a nő... xD

és tudom hogy hülye kérdés

2011. aug. 9. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Laci,te vagy az? xDDD
2011. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a macis,duci,izmos pasik tetszenek.16/L
2011. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!