Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a fiúk, hogy a sovány lányok direkt vékonyak?

Figyelt kérdés
Én például annyit eszek, mint egy ló, mégsem tudok hízni sajnos, pedig nem szeretem az alkatomat. Egyébként nincs semmiféle betegségem. Azért nagyon rosszul esik, mikor ilyeneket látok , hogy "Miért hiszik azt, hogy a fiúknak a csontsovány lányok jönnek be?" meg "Nem kéne az anorexiás modelleket példaképnek tartani." Arra senki nem gondol, hogy valakinek alapból ilyen az alkata, és nem tud ellene mit tenni. Talán mindenkit úgy kéne elfogadni, ahogy van. Szerintem.
2011. ápr. 1. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdjél el edzeni, és akkor hízól :)

Èn 20/F vagyok, én is egész életemben vékonyka voltam, kb 2 éve elkezdtem edzeni, súlyokkal, és egy év alatt 10 kg híztam

2011. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sovány vagyok és emellé még cicim sincs. Nem horodok melltartót mert a legkisebb méret is nagy rám...szóval nem tudom miért kell azilyen lányokat bántani, én sem önszántamból nézek ki így, egyszerűen ilyen alakot örököltem. Ja és 23 vagyok szóval a cicim már tuti nem fog változni.
2011. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hmm...Elsőnek. Azért izompacsirta nem szeretnék lenni. Akkor inkább nem hízok. Nem szeretnék úgy kinézni, mint a testépítő NŐK. :) Másodiknak. Rám is nagy a legkisebb méret , és nem is kellek senkinek. Bár ez még most nem érdekel annyira,hiszen akinek ezért nem kell valaki, az puffadjon meg, és amúgy is még csak 14 éves vagyok.
2011. ápr. 1. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:

"Miért hiszik azt, hogy a fiúknak a csontsovány lányok jönnek be?" meg "Nem kéne az anorexiás modelleket példaképnek tartani."


Ezek nem is annak szólnak, akik alapból olyanok, hanem azoknak, akik mindent megtennének, hogy olyanok legyenek, és ezért:

- fogyókúráznak

- hánytatják magukat

- nem tudnak lefogyni, és depressziósok lesznek

2011. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony alkat vagyok,pedig imádok enni,általában akkor és azt eszem,amikor és amit akarok. :) És nem hízok tőle(szerencsére).Bár nekem elég nagyok a melleim és fenekem is van, én is kapom néha,hogy a fiúk túl vékonynak tartanak.De nem törődök velük!Én ilyen vagyok,nem akarok(és nem is tudok)változni!Te se foglalkozz azokkal,akitől ezt hallottad.
2011. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 1. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túl reagálod.


Ha alapból ilyen vékony vagy akkor nem értem miért nem elég neked az ,hogy akik szeretnek és ismertnek tudják rólad az igazad. A többiek véleménye téged mennyiben befolyásol?

2011. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár én pont a másik véglet vagyok, az a lány-típus, aki akármennyit sportolhat, fogyókúrázhat, nem lesz soha a "mai ideálnak megfelelő" (ami nem azt jelenti, hogy ne sportolnék), és én is hülyeségnek tartom az olyan kérdéseket, amik arról szólnak, hogy "duci vagy vékony", még ha egy pillanatra a szívem is dobban meg, ha ducit írnak, hogy talán nem maradok vénlány öregkoromra, de tudom, hogy ilyenkor a vékony lányoknak eshet egy kicsi csorba az önbizalmon, hiszen vannak esetek, amikor nem lehet mit tenni a genetika ellen.

Hasonló a kis mell - nagy mell kérdése, azt kellene írnia ezekre a kérdésre MINDENKINEK, hogy fogadd el magad úgy, ahogy vagy.

19/L

2011. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos sok lány már tényleg kövérnek gondolja magát, ha röntgen nélkül nem látszanak a csontjai.
2011. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!