Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire hátrány ha egy srác sovány?

Figyelt kérdés
180centi és 55-60kiló de nem látszanak ki a csontjai meg semmi.Én így jól érzem magam, egy csomóan irigykednek rám, hogy bármennyit eszem nem látszik meg, de megszólni még nem szóltak meg érte soha, hogy sovány vagyok.Érdemes lenne edzenem, hogy a nők számára tökéletes testem legyen?Vagy nem számít annyira?"kapósabb" lennék izmosan?:)
2011. ápr. 22. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos kapósabb lennél, de ha elkezdesz edzeni többet is kell enned... bírnál többet enni? Mert én is hasonló alkat vok de ha pisztolyt nyomnak a fejemhez se bírnék többet enni...
2011. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az számít. De azért a magad jobb elfogadása miatt is sportolj.
2011. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Körülbelül annyira hátrány a soványságod a lányoknak, minthogy neked visszataszító-e az,ha egy lány dagibb(ne tankarankára gondolj, olyan 70-75 kg-ra mondjuk).
2011. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Norb66 ***** válasza:
26%
Ugyanúgy vannak olyan lányok is akik a sovány fiúkra buknak, mint olyan fiúk akik a vékony/teltebb nőkre. ÉS mivel akármennyit eszel, nem hízol el, ezért öreg korodban is ugyanolyan vonzó leszel annak a lánynak, akivel együtt fogsz élni, aki szerelmes beléd :) Ez pozitívum :) Kigyúrni viszont ne gyúrd ki magad, mert a vékony kigyúrt (aka szálkás) pasik viszont a ribiknek jönnek be, feltételezem te nem olyan lánynak akarsz tetszeni. Szóval tartsd meg az eredeti testalkatod, és minden mást is próbálj eredetin meghagyni. Ez azért lesz jó, mert az eredetihez mindig vissza tudsz térni, az-az alap, és ha az tetszik a lánynak akivel jársz, akkor nem lesz gubanc. Ne eddz, így is jóval több lány számára van "tökéletes tested" mint gondolnád ;) Ja, és nem lennél kapósabb.
2011. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hátrány ha sovány vagy, hátrány ha kövér vagy, hátrány ha csak jó húsban vagy, van akinek a sportos testalkat is hátrány, hátrány ha ki vagy gyúrva...hátrány ha nem vagy Brad Pitt...
2011. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Az én párom is vékony, 190cm, 65 kg, rengeteget eszik és nem hízik!

De én így szeretem és ez a lényeg

2011. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Üdv!


Gondolom lányok és enyhén szólva teltebb embertársaink irigykednek rád. Hasonló értékeim vannak nekem is (17F 181cm 57kg) és hát az az igazság, hogy piszok nehéz hízni. Én pl hamar megéhezem és ha eszek, akkor általában sokat eszek. Nem egyszer van az, hogy fél kiló kenyér + egy adag házi sonka elfogy ha vacsorázok. Részben alkati kérdés ez, másrészt az energia nagy része elmegy a növekedésre (magasság,csont..etc).

"Érdemes lenne edzenem, hogy a nők számára tökéletes testem legyen?Vagy nem számít annyira?"kapósabb" lennék izmosan?:)" - erre pedig annyit tudok mondani, hogy kinek mit tetszik, én így is értem el sikereket. De csak azért, hogy másnak jobban tetszél ne sportolj. Magadért csináld ne másért.

2011. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen nálam kövérebbek szidnak folyton, hogy miért van ilyen alakom mikor nem is sportolok:D nekik meg nem megy a fogyás, meg csajok is szokták mondani, hogy jó nekem.

Én tök jól érzem magam a bőrömben, maximum hogy kapósabb legyek azért edzeném izmosra magam, így is voltak már sikereim igaz, magamnak tetszem így:)

Mondjuk nekem nem tudom hova használja az energiát a szervezetem mert én már nem növök(21 vagyok).A vicces az, hogy többet eszek mint haverom aki 75 kiló és ő még így is nagyon odafigyel az étrendjére mert még így is szokott hízni 1-2 kilót, ilyen 3-4 szendvicset eszik kb. naponta.

2011. ápr. 22. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
SZEDJ BÉRES CSEPPET. Ha kávézol vagy cigizel akkor mérsékelten, vagy inkább hagyd abba. mozogj többet!!!!!! Csak győzd kajával:)
2011. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyoon tetszenek a vékony srácok:) szerintem nem vagyok ezzel egyedül, és ha te jól érzed magad, akkor csak várj a megfelelő lányra akinek így tetszel:)
2011. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!