Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még hasonló történetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még hasonló történetet mint ez?

Figyelt kérdés

Fiú: fogadunk?

Lány: mibe?

Fiú: fogadjunk, hogy nem bírsz ki nélkülem 24 órát..

Lány: de!

~..fogadtak..~

A lány csak azt nem tudta, hogy a szerelme rákos és csak 24 órája van hátra..

Másnap megy a fiúhoz, de nem találja, csak egy levelet, amiben ez áll:

Szerelmem! Ügyes vagy, nyertél ! Mostmár mindennap kibírod majd nélkülem..

ha igen akkor kommentárban légyszives irjátok le :)


2011. aug. 9. 19:25
 1/6 napietus ***** válasza:
milyen hasonlóra gondolsz pontosan? mert a rák nem olyan ám, hogy 24 óra alatt öl...
2011. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de ha olyan rákja van akor elérkezhet hogy már csak 24 órája van amugy ez sz.r poén lenne pláne hogy meghal.... amugy ugy szórakozzál a rákkal hgy amint beagya magát az immunrendszered te is rákos leszel naponta több ezer sejtünk válik irányithatalan őssejté vagyis rákkezdeménnyé ezeket az immunrendszerünk elpusztitja ha sok helyen vagy későn észleli akkor kialakul a rák szval jobb ha kussba maradnál mert egyszer téged is elvihet...
2011. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok az akinek hányingere van, az ilyen nyálas csöpögős valószerűtlen sztoriktól? :S

Tudom romantikusan meg kéne hatódnom, de nekem csak az jutott eszembe:

Ha egy rákosnak már csak 24 órája van hátra, nem igazán tudná elrejteni. De mondjuk én gyógyszerész vagyok...lehet ez a gond.


Amúgy, hogy ne legyek szemét. Menj fel a facebookra ott van ez a lájkolós rész...ott van vagy ezer ilyen.

2011. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
annak a rákos betegnek, akinek 24 órája van hátra olyan fájdalmai vannak, ill. olyan erős gyógyszereket kap, hogy nem tud flangászni meg társalogni, főleg nem idióta szövegeket kitalálni. én láttam ilyet eleget, nem tudom, a kérdező mennyit, illetve miféle beteges fantázia kell egy ilyen "történet" kitalálásához.
2011. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 napietus ***** válasza:
Kassandra, de ugyanazt írtuk :D én is hányok az ilyentől egyébként.
2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Facebookra szokták amúgy ezeket kirakni a tini lánykák, meg elküldik a fiúnak aki tetszik nekik, aztán nem értik, hogy vajh a kiszemelt miért nem vette a lapot...de szerintem ezek olyan erőltetettek.
2011. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!