Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valakit őrülten kívánni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit őrülten kívánni szerelem nélkül két éven át?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

És őrülten szerelmes lenni valakibe több mint egy éven át úgy, hogy csak neten küldött magáról képet + leveleket?


Mindenki máshogy van beprogramozva... Sajnos.

2011. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha még nem kaptad meg.
2011. aug. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. aug. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"És őrülten szerelmes lenni valakibe több mint egy éven át úgy, hogy csak neten küldött magáról képet + leveleket?"

Ez tuti. Így vagyok.


"Lehet valakit őrülten kívánni szerelem nélkül két éven át?"

Még nem tapasztaltam, de gondolom, lehet. >.>


16/L

2011. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Két éven keresztül csak én kellek, engem akar, két évig együtt vagyunk, de soha nem mondta azt, hogy szeretlek, hogy hiányzol! Tényleg szerelem nélkül kívánja az együttlétet velem?
2011. aug. 10. 14:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Két éven át együtt voltunk, de soha nem mondta, hogy szeret, hogy hiányzom, csak hogy én kellek neki, és hogy engem akar. Ezek után visszament a gyülekezetbe. MIÉRT????
2011. aug. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!