Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnánk leállítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AndiBandi93 kérdése:

Hogy tudnánk leállítani a barátomat zaklató meleg fiút?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél éve együtt vagyunk a barátommal, de még mindig zaklatja ez a kis búza. Eleinte (még mielőtt mi ketten ismertük volna egymást) egy irodalmi portálon ismerkedtek meg, haverok lettek és elhívta magához. Végül kiderült, hogy nem igazán jönnek ki egymással, viszont a barátom öccse(13) annál jobban megkedvelte a srácot. És mikor én belecsöppentem a barátom életébe, akkor már adott volt a helyzet: a srác időnként eljön pár napra hozzájuk nyaralni, CSAKIS az öcsike könyörgi ezt ki, még a szülők se bírják. Közben meg a barátomat zaklatja, már bicskát tart az ágya mellett ha komolyra fordulnának a dolgok. Ma is épp telefonálok a pasimmal, mikor egyszer csak dulakodást hallok. Később kiderült hogy a srác meg akarta puszilni a pasim nyakát, a pasim ellökte tiszta erőből, és a srác látván a dühöt a pasim szemében inkább kimenekült a szobából. Most komolyan, épeszű az ilyen ember?? :\ Később ráírt istentudja honnan facebook-on a pasim üzenőfalára, a következőket:

Na, mi van kuksolós, bezártad az ajtód? ;)

Aki fél sosem fedezi fel az örömöt :P

pedig hogy tudnánk örülni mi ketten


Szerinted melyik fiú ne zárkózna be előled, akinek puszilgatni akarod a nyakát??

vigyázz, lehet nagy örömödre ananászt dugok a seggedbe


Kissé idegesít már minket a dolog... Volt pedig még pár hasonló megnyilvánulása. Igazából bízom a pasimban, nem arról lenne szó hogy ő is búza lesz, ezért játszanám a féltékenyt :D Csak gondoljatok bele, egy búza aki puszilgatná a pasid nyakát stb... wáááh :S :S

Kérlek segítsetek, adjatok ötletet hogyan állíthatnánk le ezt a kiéhezett homárt! :S


17/L, 19/F


2011. aug. 9. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom-.-


Agyba főbe verném a gyereket...


...más ugyse hat szerintem.

2011. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene beengedni a házba. Ha muszáj, akkor nem kell a közelébe menni. Ha ő jön, akkor nem kell tolerálni.
2011. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 DiMalto ***** válasza:
100%
A pasid tuti nem meleg??? Nálam egy ilyesfajta megnyilvánulás után az illetőnek már nem lenne foga!!Itt meg már több esetről van szó....
2011. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Sajna az öcsike nagyon jó a hisztiben, és hát ha nem kap meg valamit...Állandóan azon rinyál, hogy én hányszor ott vagyok, a búza srác meg miért csak egyszer jöhet 3 napra... Vajon miért?? :\ áhh reménytelen, az hogy ne jöjjön el... Eddig sikerült megoldani, hogyha az illető eljön, a pasim nálam van. De most sajna sok dolog van a ház körül, amiben segítenie kell a barátomnak, ezért nem jöhetett el. De bármikor adódhat még ilyen helyzet, és ha nem állítjuk le, csak rosszabb lesz :S


Az elsőnek mondom, volt hogy a pasim megrugdosta már, de nem tanult.. Ezek esküszöm csak felizgulnak az erőszakra :S :S

2011. aug. 9. 22:21
 5/19 A kérdező kommentje:

DiMalto

nem mindenki megy fogra, ő a rugdosásra ment, de nem ért el sok sikert :\

Ha búza lenne, szerintem nem így "viszonozná" a közeledést... -.-"

2011. aug. 9. 22:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

És az öcsike nem búza?

Ha találkozni akar a hülye haverjávól, menjen hozzá.

2011. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Felmerült bennem is, hogy az öcsike búza. De 13 évesen szerintem nem engedik fel Budapestre :\
2011. aug. 9. 22:27
 8/19 anonim ***** válasza:
És az milyen gyakran jön le hozzátok?
2011. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Beszéljetek öcsike szüleivel.
2011. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 mimano ***** válasza:
100%
Öcsike kicsit elvan kényeztetve, ha ezzel elér bármit is. Nem kell többet hívni és kész. Majd elfelejti a kis kölök is. Vagy egy kiadós verést javasolnék még a homárnak.
2011. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!