Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig 2x beszéltem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig 2x beszéltem egy lánnyal msn-en és kölcsönösen kedveljük egymást. Elmondjam neki, hogy azért nem voltam msn-en 2 napig, mert kórházba voltam, mert körülmetéltek? 15/f

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 18:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagy ez még túl intim?
2009. ápr. 11. 18:57
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Hát ahogy gondolod, de szerintem egy egészséges öntudattal rendelkező férfiember nem szívesen osztja meg az ilyen információt senkivel sem...
2009. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson :D
2009. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne mondd el neki ha jót akarsz magadnak, márcsak azért is mert gondolhatja h vmien vallású vagy és ez nem igazán jön be neki és inkább fa képnél hagy v lelép


énis 1 ismerkedésnél megkérdezem a csajt h nincs e vmi családi szokásuk ami miatt változtatnom kéne, ha van akk természetesen lelécelek..


érdekelne h miért metéltek körül?

2009. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondj csak annyit Neki, hogy kórházba voltál és kész :)

Ha kérdezi akkor kitalálsz valamit, hogy fáj a ...-od és kivizsgálás miatt bentartottak stb stb, találd fel magad :P

2009. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem kérdez rá, akkor te ne is menj bele a témába. ha mégis rákérdez, próbálj meg ködösiteni, titokzatoskodni, az ilyesmit szeretik a lányok, a nagy titkokat kibogozni. ha nem vagy ennyire ügyes, akkor nyugodtan mondd meg, hogy kórházban voltál, csak azt ne kösd az orrára, hogy miért. de hazudni semmiképpen ne hazudj, az később még visszaüthet.
2009. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak ha szóbahozza. ÉS mondhatod neki azt is, hogy régebb óta vártál már a műtéttel, most jött el az ideje. Ha kérdez, mondhatod, hogy nem szeretnél róla beszélni, de nem komoly dolog, csak túl személyes. Viszont lehet, hogy majd egyszer el fogod mondani neki is.

Amúgy 2 nap még nem a vég, lehet, hogy ő sem volt.

2009. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne. Mondd, hogy elment az interneted. Ha ilyen korán ilyen intim dolgokat osztasz meg vele, elmehet tőled a kedve. Majd ha már összejöttetek, és volt pettint legalább, akkor elmondhatod neki.
2009. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Cukorbeteg vagy, kérdező? :(
2011. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mért lennék? am jó régi kérdés... azóta már 18 vok és eszembe nem jutna ilyenekről beszélni:D
2011. szept. 16. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!