Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűkület miatt körülmetéltek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűkület miatt körülmetéltek, és a megmaradt hegek eléggé láthatóak. Lányok, nagyon zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Csak részleges körülmetélés, nem teljes.
2010. márc. 23. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éves koromban a farmerom cipzárján pisilés után rosszul húztam fel. :S 16 éves koromig nem is mertem farmernadrágot felvenni :D

És ahogy nőttem, úgy nőtt vele a heg is, úgy hogy most kb 3 cm úgy hogy nem áll fel.


De remekül lehet vele csajozni. Mindenki látni akarja ;) 19/F

2010. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem zavarja ilyesmi a csajokat, sokkal rémisztőbb számukra ha ferde, pláne ha oldalirányban az.
2010. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak is ez volt a problémája, de engem egyáltalán nem zavar! Szerintem senki mást sem zavarna, ezen ne izgulj.
2010. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előző páromnak is volt egy hege gyerekkori műtétből. Rákérdeztem, megmondta, ennyi volt.

Az se zavar, ha ferde, nem sétálgatni akarok vele, h mutogassam...Kit érdekel, hogy néz ki ha ügyes?

2010. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy gondod lenne belőle. Nekem van rajta egy apró heg is, sőt egy picit még oldalirányban ferde is, mégsem ijedt meg tőle még egy lány se, akivel odáig eljutottunk (mondjuk a használatra egyiktől sem volt panasz :D). Hidd el, ha már ott tartotok, ez fogja a legkevésbé érdekelni.
2010. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

hát nem lehet vmi szép, de legalább nem teljes a körülmetélés.

azért a csajokat is legalább annyira foglalkoztatja a pénisz kinézete mint a pasikat a mell kinézete.

ha a pénisz ronda, nem szívesen veszik a szájukba (orális szex)

de 1-2 heg sztem nem a világvége.

2010. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a péniszem alján van a fitymától a herékig egy csík:(

Azt olvastam, hogy sok mindenkinek van, de engem nagyon zavar. Ez zavarja a lányokat?

2010. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hasonló heg ott, de egyik csajomat sem zavarta.
2010. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! :)
2010. márc. 23. 14:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
engem egyáltalán nem zavarna :) csak az ha szőrös :D 16L
2010. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!