Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik rosszabb? ha egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik rosszabb? ha egyáltalán nincsenek barátaid, haverjaid . Vagy az ha nincs párod akivel kölcsönösen szeretitek egymást?

Figyelt kérdés
légyszi kort írjatok.
2010. febr. 24. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem személyfüggő, számomra a második verzió a rosszabb f/23
2010. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

nekem most sajnos egyik sincs...:'(:S

de pasit sokkal könnyebben tudok szerezni,mint barátokat,haverokat....:S:(

2010. febr. 24. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem az még a jobbik akkor. Mert szerintem ha van egy párod az egyben a barátod is.
2010. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó esetben a barátság örök is lehet, ellenben egy párkapcsolattal! Persze mindegyik kell, hogy boldog legyél!

31/L

2010. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

barátok legyenek, az fontosabb számomra


24/l

2010. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Életkor és beállítottság kérdése. Fiatalabb korban inkább fontosabbak a barátok, később viszont a partnerkapcsolat a fontos.

Én egyáltalán nem vagyok kapcsolat-függő, semmilyen téren. 5 év után jöttem össze a jelenlegi párommal, addig hébe-hóba volt valakim, a barátok meg jöttek-mentek az életemben, arra kellettek, hogy tükröt tartsanak elém, megismerjem magam... 24L

2010. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első a rosszabb. Most egyik sincs nekem sem, de sztem felesleges olyannal lenni aki nem illik hozzám mert az csak időpocsékolás. Ha vki nem bír partner nélkül meglenni az kapcsolatfüggőség.. sajna gyakori jelenség mostanában. De haverok nem lennének rosszak mert a túlzott magány sem jó :/ 21 L
2010. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.
2010. febr. 24. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Mind a kettő fontos, de ahogy valaki írta előttem, életkorfüggő. Én így 32 éves koromra a párkapcsolatot részesítem előnyben.

32/F

2010. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!