Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha menstruál a csaj és ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menstruál a csaj és ugy szexelünk (óvszer, fogamzásgátló nélkül) akkor lehet belőle gyerek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, úgyhogy védekezzetek olyankor is.
2011. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat, hogy ekkor van peteérése, de ez iszonyú ritka. Nem irigylem azt, akinek ekkor van peteérése, elég nagy gubanc ez, el sem tudom képzelni hogyan bír így teherbe esni, amikor gyereket akar.


Az biztos,hogy fertőzésre több az esély, mint a várandósságra, ugyanis a méhszáj nyitott. Akár húzol óvszert, akár nem, a hüvely nem steril, szóval olyan galibát okozhattok ezzel szerencsétlen csajnak, hogy csak leshet.

2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tisztázzuk, mert vmit nagyon csúnyán félreértettetek.

Azt mondtam, hogy MINDIG van esély a teherbeesésre.

Vki írta, hogy akkor va a legnagyobb esély, mikor a nő menstruál. Erre írtam, hogy ez hülyeség, mert normális esetben a peteérés nem menstruáció alatt van.

Nem pedig annak, aki azt írta, hogy létezik olyan, aki csak akkor tud teherbe esni. Tudom, hogy létezik olyan, de nem ez az általános.

De mint mondtam, mindig van esély a terhességre.

ű

Szóval mi is volt abban a baromság, amit mondtam?

Mellékesen nem vagyok éppen járatlan az orvostudományban.

2011. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát ez úgy megy h menstruáció alatt is teherbe eshet a nő, mivel egy orgazmust átélő nőben simán egy félig megérett petesejt is kilökődhet, ami ugyanúgy megtermékenyülhet. Amúgy meg egy nőnek vannak olyan napjai a hónapban amikor nem tud teherbe esni, de azt ált ki lehet vizsgálni h mikor, mert azt csak így csettintésre nem lehet megtudni :)
2012. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak francia szex lehet.
2013. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!