Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénisz hámlás, az normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz hámlás, az normális?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgettünk, és mondta, hogy nem szexelt a barátjával 1 hétig, mert hámlik a pénisze.És a biztonság kedvéért nem akart a srác, nehogy elkapjon valamit a barátnőm. Megkérdezte egy másik barátnőjét, az azt mondta, hogy ez teljesen normális, az ő barátjánál is volt ilyen, és szokott ilyen lenni a fiúknál. Tényleg?
2011. aug. 10. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
MONDOM HOGY GOMBÁS! Ne kérdezősködj már, hanem kezdje el kenegetni Canestennel mielőtt még rosszabb lenne.
2011. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
az enyém is hámlott már és nem volt gombás! hülyeség! minden testrészünk hámlik folyamatosan, csak valamikor intenzívebben, ami függ a test belső folyamataitól, környezeti hatásoktól, és még rengeteg mindentől. nem kell parázni, meg csúfolni, a te p.nád is hámlik, csak nem látod. a lakásban található por több, mint fele emberi hám!
2011. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm pasijához nem fogok odamenni, hogy héé gombás a p*csöd, a barátnőmnek meg hiába mondanám, mivel elég önfejű, amihez egy kis butaság is társul, magyarul, elég buta ahhoz, hogy valami hülyeséget a fejébe vegyen(például, hogy ez normális dolog) és elég makacsul ragaszkodik hozzá. Nekem van fiú testvérem, akinek azért még kissebb korában látja az ember és sosem hámlott.. Amúgy már írtam, hogy tudom, hogy mindig mindenki, mindenhol hámlik, de szerintem nem normális, hogy nagy bőrdarabok jönnek le.
2011. aug. 12. 01:46
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

Ne feszegessük tovább a témát....


Jó barátnők lehettek, ha ilyeneket írsz róla...


Minek teszed fel a kérdést, ha nem tudod elfogadni, csak a saját véleményed? De inkább ne válaszolj...

2011. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!