Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha összeverekednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha összeverekednek?

Figyelt kérdés
Van az ex barátom, akivel tartom a kapcsolatot, mert most lett vége 1 hónapja, és beszélő viszonyba vagyunk, de csak msnen. És van egy srác, akivel elkezdtem találkozgatni. Az új srác nem érti meg, hogy nem haraggal váltunk el az exemmel, találkozni szeretne velem és barát szinten tartani a viszonyunkat. Emellett nagyon féltékeny az új srácra, akiről csak annyit tud találkozgatunk. Az új srác meg totál kivan, hogy merek szóba állni az exemmel. És azt mondta, ha még egyszer megtudja, hogy itt volt exem, idejön és megveri.. Exem meg mondta ki ez a "kissrác" jöjjön csak ide majd megveri ő. tudni kell exem egy izomtömeg. az újsrác meg csak erős. egyszerűen félek..
2011. aug. 11. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ülj le mindkettővel külön-külön és emberi módon beszéld meg. Ha valamelyik nem érti meg, fenyegesd meg h felfüggeszted vele a kapcsolatot. Tutira működik, ugyh no para.
2011. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csinálj popkornt és nézd végig. veddfel kamerával és töltsd fel ide. hadd röhögjünk mi is!
2011. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vedd fel videóra, töltsd fel egy videómegosztóra, és linkeld ide.
2011. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

YEEEAAAH fogadok az exedre :d

De am akkor válasz:

na szentem csak msn-en tartsd a kapcsoaltrot az exeddel, és miután lenyugodnak a kedélyek, akkor talákozhatsz vele :D Az exed ha inteligens ezt megérti... :D

2011. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aki nyer azzal legyél...
2011. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
őő exem intelligens, csak az a baj, hogy kb aki rám néz, ütné meg. még soha nem volt bunyója, annak ellenére, hogy egy kigyúrt állat. szóval ő még mindig szeretne velem lenni. 4 évig voltunk együtt. csak már kihűlt. szakítottam vele. most meg hirtelen mint a kis angyal sms msn meg ami csak létezik. persze normálisan ír néha néha belecsúszik egy egy idézet a közös számunkból.. :/ és a popkorn azért nem játszik,mer abból nem verekedés, hanem verés lenne :S na meg amúgy se.. nem így kell megbeszélni ezt. és hiába. leültem már mindkettővel beszélni. mint ha fallal beszélnék: én akkoris én akkoris.. komolyan.. pedig nem gyerekek már.. főleg exem nem..
2011. aug. 11. 00:38
 7/13 anonim ***** válasza:
erősebb kutya baszik !
2011. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A gyengébbet meg megbasszák!
2011. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

tipikus neander völgyi szindróma:az új "barátod" EQ szintje nem túl magas kb kerti locsolóéval vetekszik,féltékeny...ami egy gyengeség jele ami arra utal h a tudata mélyén érzi valaki genetikaileg és inteligencia szempontból magasabb szinten áll (pl én :p)a másik harccal akar megoldani mindent...hát ez a férfiasságáról árulkodi elég kicsi vagy lebelül egy havibajos kiscsaj aki figyelemre vágyik :) én dobnám,a helyedben,de ne aggódj nem lesz itt véres bunyó max egy jó kis "bu.zi simogatás" :)

és hogy honnan tudom?mert egy troll vagyok aki mindenkit ki ismer és fölötte áll :),ja és lenéz mindenkit,ezzel hírdetve felsőbb rendűségem,még annyit hogy nem számít ki mekkora állat :) elég egy jól írányzott ütés az orra az orr szárny és az orr nyereg körüli csont eltöri és a törmelék az agybajut :) 1 ütés :),ha ez sem elég szerzel egy boxert és 2-t csapsz a tarkójára :)

és ezt a retek laptoppot kibaxom az ablakon mert retek fos a bilentyű és nem tudok írni...

2011. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Váo orrba csapod eléred hogy teljesítőképessége csúcsára törjön mert kb eltöröd az orrát 2 másodpercre bekönnyezik letörli a könnyt esetleg azt a két csepp vért és agyonver... gondolkodni kéne nem menőzni a trollkodással...
2011. aug. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!