Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bulikban, diszkóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bulikban, diszkóban hogyan rázzátok le a pasikat?

Figyelt kérdés
Ha nagyon vagány csávónak képzeli magát,és nagyon nyomul,esetleg táncolsz és közben elkezd taperolni,hogyan rázod le?
2011. aug. 11. 11:20
 61/93 anonim ***** válasza:
56%

jolvan ezeknek a dolgoknak a minöségéröl semmit nem tudunk.


nekem is van barátnöm

és is voltam a balatonon nem egyszer a haverjaimmal

évközben is járok bulizni

2011. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
56%
Na hát akkor az állításod megdőlt
2011. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
56%

normális élet alatt azt értem, hogy


van családod, munkád, gyerekeid, csak értük élsz, velük töltöd minden szabadidöd.

2011. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
56%
nem az, mikor itt jönnek életmüvészek, hogy milyen sokra vitték az életben ,aztán ott mondja, hogy semmi nincs a nevén, se lakás, se hitel, se szolgáltatás...30-35 évesen egy válás után éli második fiatalságát.
2011. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
56%
Mivel tanulok még, így ezek nincsenek meg, de ilyen korban nem ez a normális
2011. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
56%
"amugy akiknek rendes életük van, azok nincsenek a gyakorikérdéseken" - te beszélsz? :D Egész napos párbajt vívsz. Neked is nagy életed lehet.
2011. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
56%
unatkozok szakmai gyak munkahelyen (400 euroért unatkozom)
2011. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
56%
Senkit nem érdekel szerintem, hogy mennyiért unatkozol. Úgyis kamu. :D
2011. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már én is beszállok :D Mindkét vitatkozó akkora csicskapalacsinta mint a ház :D A Csaj azt hiszi magáról, hogy nagyon menő szájkaratéjos (lopott szöveg...), pedig egy idióta beképzelt majom :D A fiú pedig azzal fenyegetőzik, hogy leszúr egy 160 centis csajt. Öcsém, te is büszke lehetsz magadra :D
2011. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
56%
idióta beképzelt majom?:) Jó volna bebizonyítani kisfiú, mert úgy látszik te is csak a láthatatlanba lövöldözős, és inkább leszel ezért te kis idióta, mint én:)
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!